Poll: Cine va fi presedintele Romaniei?
You do not have permission to vote in this poll.
Basescu
46.67%
7 46.67%
Geoana
20.00%
3 20.00%
Antonescu
6.67%
1 6.67%
Oprescu
0%
0 0%
Vadim
6.67%
1 6.67%
Becali
13.33%
2 13.33%
Cernea
0%
0 0%
Hunor
6.67%
1 6.67%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Political Thread
#61
Primele doua filmulete sunt in bataie de joc, nu explica nimic. Haha)))))) Vrei sa spui ca o jignire catre o 'reporterita' enervanta si o faza in care a lovit un copil pot fi reprezentate ca ne baga tara in scandaluri??? Haha))))) Si inca ceva: In acel filmulet in care Basescu 'a lovit' un copil este TRUCAT! Faptul ca te-au pacalit oamenii lui Geoana nu e problema mea, dar vreau sa fac treaba clara pentru toti: Uitati-va la filmuletul asta la ultimele 3-4 secunde, si veti vedea ca copilul zambeste; de ce? pentru ca, de fapt, acele secunde in care Basescu la mangaiat pe acel copil pe fata, idiotii lui Geoana, le-au accelerat ca sa se vada ca baiatu' a fost lovit. De ce au facut oamenii lui Geoana asta? Pentru ca Basescu sa arate penibil, si sa iasa Geoana, PE NEDREPT, presedinte. Au facut asta pentru ca stiau ca singura solutie ca Geoana sa iasa presedinte este sa insceneze ceva rau despre el. JOS CU GUNOAIELE ASTEA!
replyReply
#62
Pentru ca nu pot sa te conving ca Basescu nu-si doreste decat puterea am sa fac asta .Ce zici de un exit pool nou ex Illidan are dreptate
si Necro are dreptate :p
replyReply
#63
Daca te intereseaza atat de mult ce crede lumea atunci fa tu un thread cu asta...
replyReply
#64
Te ce purtati voi razboiul altora? Eu stiam ca este Basescu vs. Geoana, nu Ilidan vs. Necro. Ilidan, iti a cerut Goeana tie sa discuti in locul lui? Necro, iti a cerut tie Basescu sa discuti pentru el? Nu cred.

Atunci de ce va certati?
replyReply
#65
pro Geoana, Illidan TongueSmile
replyReply
#66
(12-11-2009, 05:24 PM)bechristian95 Wrote: de ce va certati?

Nu ma cert, imi spun doar punctul de vedere...
replyReply
#67
si eu Haha NU tin cu GEOANA Haha Tongue tin cu ANTIBASESCU Haha (putea sa iasa oricine in turul doi cu Basescu cu ala tinem nu conteaza cai Hunor,Vadim,Antonescu Smile )
replyReply
#68
Sincer, indiferent cine ar iesi presedinte, tot vor exista dezamagiri.
replyReply
#69
Daca nu e cearta.. de ce argumentati in privinta acestor lucruri? Daca filmul este trucat sau nu.. nu este problema domnului Basescu? Oricum nu mai conteaza.. din moment ce alegerile s-au terminat banuiesc ca nu mai este nici un motiv pentru acest thread sa fie in "viata".
replyReply
#70
stiu mai dar sau anulat cica turul doi Haha si daca va rog admini sau smod sau mod se poate modifica thread in Political Thread Haha ?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)