Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii generale despre seriale
#1
Titlul spune totul. De la mini-seriale pana la seriale cu zeci de sezoane, totul îşi are locul bine stabilit aici.

The Young and the Restless . Haha Un inceput promitator. Pareri? Un serial din 1973 care continua si in ziua de azi.

40 de sezoane cu 10,039 de episoade. Smile
wiki Wrote:As of 2010, The Young and the Restless has managed over 1,000 consecutive weeks in the #1 spot for daytime dramas.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
in ianuarie incepe spartacus sezonu 3 >Smile si cred ca tot in ianuarie si breaking bad deabia astept sa il vad pe Wally in actiune
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#3
Ah, lol, tocmai sugeram sa se faca topic de seriale. In cazul asta, ar trebui mutate posturile aici (si alea din Discutii zilnice 8, ale lui Kristi si Terente; stiu, stiu, pseudo-moderez, scuze).

Apropo, de Spartacus, cred ca a devenit mai mult aiureala din sezonul 2. A murit Whitfield si nu au mai avut cum sa il inlocuiasca, astfel ca au inventat repede un prequel de doar 6 episoade ca totusi sa culga laptele. Sezonul 3 ce fir narativ mai are?
replyReply
#4
e ultimu sezon din cate am inteles ...si e vorba despre razboiu dintre rebeli si rome empire, nu stiu daca o sa fie history acurate sau o face fictiune Haha si da ai dreptate primu sezon a fost superb cu andy Sad
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#5
A urmarit cineva dexter?
Primul sezon este cel mai bun,restul parca nu se mai ridica la aceeasi inaltime.Oricum,un serial de nota zece dupa parerea mea.
replyReply
#6
(11-28-2012, 10:11 PM)meph144 Wrote: A urmarit cineva dexter?
Primul sezon este cel mai bun,restul parca nu se mai ridica la aceeasi inaltime.Oricum,un serial de nota zece dupa parerea mea.

L-am inceput si eu. Dar n-am ajuns sa-l continui.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#7
Prison Break mi s-a parut cel mai fain, la inceput am zis ca nu va fi cine stie ce dar dupa cateva episoade nu ma mai dezlipeam de pe telefon Haha am vazut toata seria pe telefon pentru ca nu imi place sa ma uit la filme pe pc, ciudat, nu ? :|

Alt serial interesant este John Doe, dar are doar un sezon, serialul nefiind finalizat.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#8
The Vampire Diares.Un serial absolut exceptiononal si cu o poveste incredibila.Actorii joaca foarte bine(parerea mea),nu cred ca puteau sa aleaga pe altii.Imi place si cum se trece de la o parte la alta a povestii,adica dupa ce termina de ucis/izgonit/etc.,se trece face foarte legatura cu alt personaj,caruia ii fac acelasi lucru sau nu.Merita vazut.
replyReply
#9
Altaïr Ibn-La'Ahad Y U NO watch man-like brain feeding serials?
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#10
Te referi la faptul ca TVD e mai mult pentru fete?Cu siguranta nu e,te sfatuiesc sa-l vizionezi ca sa te convingi.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Ce filme/seriale am mai văzut? D13g0 154 51,264 11-05-2015, 03:10 PM
Last Post: soul of darkness
  Discutii generale despre filme Szekemri 67 27,409 05-12-2015, 09:05 PM
Last Post: Warhell
  Clubul cinefililor - Discutii generale Bogdan 98 24,273 03-05-2013, 12:12 PM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)