Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Erroare]ArcaniA Fall of Setarrif(caracterul ramane paralizat)
#1
Cum spune si titlul caracterul si toate personajele raman paralizate(nu se misc).
Chiar daca nu se misc tot pot sa merg dar nu arata nici un fel de efect, de ex: cand scot sabia, sabia iese singura , fara a mai fi eu nevoit sa o scot.(imi pare rau ca nu am cum sa va fac o poza ca nu este in calculatorul meu jocul).
Are cine niste idei(rectific ca pe ArcaniA Gothic 4 imi merge dar nu si pe fall of setarrif)
#2
Cand umbli characterul sta in pozitie de manechin dar armura si sabia se misca in mod normal?
Eu am avut problema din cauza la single core.
Ce pc ai ?
#3
Pai cam asta era problema(sta gen ca un manechin).
Pai iti spun sistemul la PC:

ram: 1GB ddr3(face cat 2GB ram)
processor: AMD SEMPRON dual core 2,6ghz
placa video: nividia gt 8500
memorie: 250gb
#4
Pare destul de bun.Fix pt problema asta nu am gasit nici eu dar cand am instalat Arcania Gothic 4 mia mers fara probleme.Deci daca nu lai jucat,nu te mai chinui cu setariff.
Daca te astepti la un joc in spiritul Gothic o sa fi foarte dezamagit Wink.
Pt Arcania gothic 4,daca vrei sa ai fps acceptabil instaleazai patch 2.Fara patch merge in reluare si pe pcuri mai puternice ca al tau.
#5
(12-10-2012, 10:09 AM)meph144 Wrote: Pare destul de bun.Ai incercat sa instalezi vreun patch?Fix pt problema asta nu am gasit nici eu dar cand am instalat Arcania Gothic 4 mia mers fara probleme.Deci daca nu lai jucat,nu te mai chinui cu setariff.
Daca te astepti la un joc in spiritul Gothic o sa fi foarte dezamagit Wink.
Pt Arcania gothic 4,daca vrei sa ai fps acceptabil instaleazai patch 2.Fara patch merge in reluare si pe pcuri mai puternice ca al tau.

Am jucat Arcania gothic 4 si ma cam dezamagit ,dar am zis , hai ca e tot o serie din gothic si vreau sa o termin si pe asta.
Nu am incercat nici un patch, imi poti da patch-ul respectiv daca ai posibilitatea?
#6
Imi pare rau dar nu pot sa te ajut.
Personal nu am instalat nici un patch,dar dupa un search pe google am vazut ca nici nu exista.
Deobicei repara multe probleme.Totusi nu ma mira ca fall of setariff nu a primit unul Haha
#7
Thread inchis si arhivat.
[Image: 242idki.png]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Arcania Gothic 4 GODji 1 1,137 10-08-2011, 01:31 PM
Last Post: Szekemri
  Arcania: A Gothic Tale Alex* 4 1,243 05-28-2008, 06:13 PM
Last Post: razvyrap

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)