Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ars Ignis
#21
Mă gândeam că le faci tu...
Sup
replyReply
#22
N-am cum sa le fac pe toate singur Smile Am mentionat clar sursa artwork-ului inca de la primele post-uri pe forum.
replyReply
#23
In loc de shield, o sa te poti echipa si cu o a doua sabie?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#24
Nu stiu inca daca o sa includ dual weilding. Cert e ca vor fi 2handed weapons.
replyReply
#25
Cand ajungi sa faci combat-ul poti sa faci ca ultima lovitura sa fie data cu incetinitorul ca sa arate mai calumea(dar nu la orice creatura ucisa sa zicem cand omori ultimul monstru dintr-o misiune).

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#26
Ar fi interesant, daca e sub pamant, banuiesc ca furtul e la ordinea zilei, un thief guild, cu armuri speciale care le cresc mobililitatea?
replyReply
#27
@Slow Motion
S-ar putea sa existe in unele locuri, dar momentan nu-mi pot imagina unul. Slow mo-ul aduce prea mult a Modern Warfare si alte FPS-uri de genul. Sigur, e folosit si in Skyrim, dar la cum arata Skyrim, acolo chiar e impresionant.

@Thieves Guild
La ordinea zilei vor fi asedii, cuceriri, propagande Smile Furtul nu va avea sansa sa se organizeze in ghilde.
replyReply
#28
o sa introduci si ragdoll psychics?
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#29
Psihica ragdoll? Grin Asta mi-a dat o idee: un tip de magie in care practicantii se folosesc de abilitatile psihice pentru a
[Image: ragdoll-balljoints-only.png]

Ok, gata gluma, daca te refereai la ragdoll physics, atunci:
La fel ca si cu slowmotion-ul; daca nu-i gasesc o utilitate, nu voi incerca sa ma ocup de asa ceva. O fizica complexa e o bucata majora in orice joc, si decat sa pierd 1 an ca sa fac un om sa cada cu picioarele indoite intr-o rapa, mai bine ma ocup de alte aspecte mult mai importante.
replyReply
#30
(12-30-2012, 06:26 PM)Patrunjelu Wrote: un om sa cada cu picioarele indoite intr-o rapa

its allways a pleasure to see that in a game, da e jocu tau acuma tu tragi sforile Haha
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)