Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ars Ignis
#41
Ne omoara un inamic pentru prima oara Smile Este vorba despre un schelet. A trebuit sa-l ajutam, si sa mergem langa el, but still!
replyReply
#42
Arata foarte bine animatia si observ si un delay intre momentul cand te ataca cu sabia si atunci cand iti scade HP-ul Smile.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#43
Yep, trebuie sa mut coliziunea pe arma. Didn't bother much, in stadiul asta ideea era sa atace si atat.
replyReply
#44
foarte tare animatia ,da ce zici de
Show Content
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#45
Nu cred ca licenta de pe schelet imi permite sa-l modific cum vreau eu Smile Dupa cum am spus, nu eu fac artwork-ul.
replyReply
#46
nu la schelet ma refeream, eu spuneam la fiecare arma cand ataci sa lase in urma cum era si la gothic, o urma alba a sabi sau putin transparenta
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#47
Arma e la pachet cu scheletul; orice componenta se supune aceleiasi licente. Singura alternativa ar fi sa fac trail separat, dar asta nu ar avea rost acum. Mai tarziu, da Smile
replyReply
#48
da la asta ma refeream sa fie separat, ar arata super mai ales daca jocu o sa fie first person
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#49
Oricat de adevarat ar fi, eyecandy-ul este pentru final. In momentul asta e mai important sa fac scheletul sa umble pe picioarele lui decat sa lase o dara cu arma.
replyReply
#50
Bună treabă! Presupun că va exista un buton pentru first person şi 3rd person, sau va fi doar o cameră?
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)