Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel la useri...
#11
(12-16-2012, 01:36 AM)Bogdan Wrote: Pentru asta sincer sa fiu, dau vina si pe moderatori care niciodata nu iau masuri cand se posteaza aiurea. De multe ori a trebuit sa atrag eu atentia ca ceva nu e in regula.
N-am zis ca is potrivit pentru acest rank, dar na, daca nimeni nu vrea sa ma inlocuieasca, ce pot sa facRolleye.
#12
Da' ce, am zis eu ca ai fi zis tu ca esti potrivit pentru rankul asta?
#13
(12-16-2012, 02:04 AM)Bogdan Wrote: Da' ce, am zis eu ca ai fi zis tu ca esti potrivit pentru rankul asta?

Nu, dar mereu ai avut plangeri la adresa mea...|(
#14
Din momentul asta voi face doar propuneri, ca sa demonstrez inca o data ca intentiile mele sunt constructive, nicidecum mofturi de etern nemultumit.
#15
Bogdan, la rpg-ul vechi se uitau in fiecare zi dupa ce l-am terminat peste 20-30 de persoane neinregistrare si cele inregistrate. Tineti minte acele printscreenuri de la who's online, nu? Si acum cu promovarea lui si pe site-ul oficial, crestea aceasta rata.

@Warhell, nu te lua dupa ei. Cu tot istoricul nostru de certareti, cam ai devenit printre singurii in care mai ai sanse sa duci mai departe wogul. Mai sunt cativa... se stiu ei. De ce? Pentru ca iti pasa. Asta-i singurul lucru care conteaza in orice lucru pe care il faci in lumea asta.

Daca nu-ti pasa, nu mai faci nimic si pleci.. sau critici..
#16
Deci cum facem pâna la urmă cu evenimentul de crăciun .. ?
Sup
#17
(12-16-2012, 01:36 AM)Bogdan Wrote: Warhell, sa zicem ca e de apreciat ca ceea ce vrei sa faci prin topicul asta, dar eu am o presimtire ca scopul e unul destul de egoist. Ma rog, as da-o in discutii care nu isi au rostul pe un forum, pentru ca aici esti imun orice ar fi daca iti joci cartile cum trebuie. Ai vrea si tu sa te aprecieze lumea, dar incerci cam tare si cam prost totusi.

Frumos ... ce sa mai zic cand vad posturi din astea? ... Orice tentativa de reinviere a forumului e considerata de tine ca un act egoist prin care persoana respectiva nu vrea sa faca altceva decat sa atraga atentie asupra sa? Cred ca inteleg acum destul de bine ce a simtit Terente acum o saptamana... Pentru oameni ca tine Bogdan, care dau cu pietre in orice misca, nu merita efortul sa faci ceva.
#18
Stai asa, ce s-a intamplat acum o saptamana?
#19
(12-16-2012, 02:54 PM)old nick Wrote: Cat despre "evenimentul" de craciun, e simplu, Terente a spus foarte clar: daca are chef sa faca ceva, face, daca nu, nu. Pentru ca lui ii pasa, spre deosebire de altii care doar critica.

Haha Nu are rost sa comentez. Daca a fost ironie, a fost amuzant. Daca nu, nu stiu ce a fost, pt. ca io n-am zis niciodata ca mie-mi pasa si voua nu va pasa. Nu cred ca ajungem acum ca la televiziune sa deformam vorbele altora.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#20
Am o idee cu traducerea risen...ce ziceti ca fiecare user sa primeasca un anumit numar de linii, si sa traduca, astfel toata lumea participa. Si plus ca toata lumea stie engleza. Ba chiar am putea face un mic concurs primii 3 care isi termina partea de tradus primesc ceva. De ex primul care termina e locul 1 asa ca primeste un anumit lucru, locul 2, si locul 3, iar restul 1 reputatie. Si astfel nu mai bate pasul pe loc. Orice lucru important se face cu oameni!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Apel la bun simt. Raducu' 39 10,534 09-25-2012, 06:37 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)