Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operation Flashpoint: Cold War Crisis
#11
In cold war crisis poti conduce masini?
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#12
Da. De la motocicletă până la camion de armată, tancuri, elicoptere şi un avion.
Cum am spus în primul post .. Robert e cu tancurile, Nichols cu aviaţia, James în trupele speciale, iar David infanterist.
În Red Hammer am condus de toate .. pentru că era doar un personaj.

BTW: Cold war crisis - 40 misiuni
Red Hammer - 20 misiuni
Resistence - 20

Deci 80 de misiuni extraordinare! Grin

Povestea e extraordinară. Nu am ratat nici un cutscene ! .. şi sunt foarte multe ! Grin
Sup
replyReply
#13
l-am instalat si eu da cand intru in el imi dau cateva errori dar pot sa continui sa joc numai ca nu vad arma Sad si nici la ceilati soldati ai mei ,au arme invizibile din crysis ce naiba Haha
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#14
Nu ai versiunea GOTY?!
Sup
replyReply
#15
Dacă expansiunea a început senzaţional, continuarea ei nu mi-a plăcut. Nu ştiu, nu sunt genul căruia să îi placă să fie un rebel, să lupte la disperare şi cu o armată întreagă. Unele misiuni păreau că nici Rambo nu le poate finaliza .. am ajuns să folosesc codul endmission, ca să văd măcar povestea.
După ce am început din nou, şi am luptat cu sovieticii. La început era o cauză disperată, dar cu încetul rezistenţa a făcut rost de muniţie şi arme din distrugerea convoaielor, iar mai târziu chiar de tancuri dintr-o mică bază sovietică, urmat de un atac într-un oraş mare din nord. Oamenii Republici Nogova s-au alăturat rezistenţei, şi a început declinul
Mai târziu, James Gastovski, este trimis în Nogova de americani, el a luptat împreună cu Victor şi înainte. James a început să ajute rezistenţa, dar americanii nu se puteau implica direct, doar trimitea provizii şi arme.
Guba a răpit-o pe Liz şi alţi câţiva cetăţeni şi l-a invitat pe Victor la discuţie, el spunând că vrea pace.
Desigur, toţi ştiau că e o capcană, dar o avea pe Liz ... iar Victor simţea ceva pentru ea.
Evident, totul s-a terminat printr-o ambuscadă sovietică, iar Liz moare.
Imediat după Victor se decide să grăbească treaba, mor cetăţeni nevinovaţi degeaba. Aşa că a cucerit capitala, iar după al doilea cel mai mare oraş al insulei, Petrovice.
Guba refuzând înfrângerea cere suport aerian, multe bombardiere care ar fi trebuit să radă toată insula.
James încearcă să îi contacteze pe americani, dar ei refuză să se implice, aşa ca Victor şi alţi membrii ai rezistenţei au mers la aeroport şi au distrus acele bombardiere. Din neferice Victor a fost urmat şi înconjurat de tancurile conduse de Guba ... s-a tras cu de toate în el, nu a mai rămas nimic.
Dar într-un final s-au implicat şi americanii .. ştiţi voi, mereu vor să culeagă laurii.
La final îl avem pe James Gastovski care vorbeşte despre urmările războiului şi că Victor n-a fost găsit.
Aici a fost înconjurat Victor:
Show Content
Sup
replyReply
#16
Bine m-ai convins, imi place mult, o sa-l caut. Cred ca-mi place rezistence.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#17


The game is for military hard core gamers.
"Noobs will not survive."
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)