Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic2 online
#1
Salut sunt nou pe aici si am vazut ca a pus cineva un youtube un video cu server online de gothic2 si era aici la WoG mai este online? incerc sa ma conectez si nu pot.Ms
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply
#2
(01-07-2013, 10:36 PM)Zabuzz Wrote: Salut sunt nou pe aici si am vazut ca a pus cineva un youtube un video cu server online de gothic2 si era aici la WoG mai este online? incerc sa ma conectez si nu pot.Ms

Serverul multiplayer nu este online deocamdata.
replyReply
#3
(01-07-2013, 10:38 PM)old nick Wrote:
(01-07-2013, 10:36 PM)Zabuzz Wrote: Salut sunt nou pe aici si am vazut ca a pus cineva un youtube un video cu server online de gothic2 si era aici la WoG mai este online? incerc sa ma conectez si nu pot.Ms

Serverul multiplayer nu este online deocamdata.
|(
Am vazut ca trebuia sa am un fisier g2mp nu am decat gothic si cand intru imi scrie gothic multiplayer etc.. dar imi da o eroare UTongueAR:Couldn't connect with server update!Check if your internet is working. Am inteles ca ar trebuii sa pot alege serverul WoG din o list ceva dar eu cand intru ma baga direct in joc . Am luat de aici: http://gothic-multiplayer.com/download/ de pe primul link de site dar nu stiu in ce sa intru ca sa vad lista de servere pls help ?
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply
#4
(01-07-2013, 10:52 PM)Zabuzz Wrote: ... dar nu stiu in ce sa intru ca sa vad lista de servere pls help ?

Dupa ce instalezi gmp.exe in folderul jocului Gothic 2 NotR dai click pe scurtatura de pe desktop si astepti sa se deschida jocul. Apoi iti faci setarile si dai play game. Trebuie sa-ti apara o lista de servere. Incerci sa te conectezi pe unul dintre ele.
replyReply
#5
(01-07-2013, 11:06 PM)old nick Wrote:
(01-07-2013, 10:52 PM)Zabuzz Wrote: ... dar nu stiu in ce sa intru ca sa vad lista de servere pls help ?

Dupa ce instalezi gmp.exe in folderul jocului Gothic 2 NotR dai click pe scurtatura de pe desktop si astepti sa se deschida jocul. Apoi iti faci setarile si dai play game. Trebuie sa-ti apara o lista de servere. Incerci sa te conectezi pe unul dintre ele.

Cand dau click imi intra in joc direct imi apare imagine din notr cu water mages 2-3 secunde si dupa imi da load si cand se termina loading imi da eroarea nu pot sa ii fac nici o setare
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply
#6
(01-07-2013, 11:12 PM)Zabuzz Wrote: Cand dau click imi intra in joc direct imi apare imagine din notr cu water mages 2-3 secunde si dupa imi da load si cand se termina loading imi da eroarea nu pot sa ii fac nici o setare

Ai NotR curat sau ai instalat vreun mod? Incearca sa reinstalezi jocul, poate se rezolva.
replyReply
#7
(01-07-2013, 11:15 PM)old nick Wrote:
(01-07-2013, 11:12 PM)Zabuzz Wrote: Cand dau click imi intra in joc direct imi apare imagine din notr cu water mages 2-3 secunde si dupa imi da load si cand se termina loading imi da eroarea nu pot sa ii fac nici o setare

Ai NotR curat sau ai instalat vreun mod? Incearca sa reinstalezi jocul, poate se rezolva.

Doar ce am instalat goldedition nu am bagat vreun mod cand deschid nu mi apare server list sau ceva intra direct face load si mi da eroare care am scriso mai sus. am reusit sa intru pe un alt server dar am gasit un fel de launcher in care iti selectezi serverele dar sunt numai rusesti poloneze..etc si nu merge decat mouse sus si joc numai merge nici o comanda in options nu poti sa schimbi nimic...nasol chiar voiam sa joc
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply
#8
Nu stiu de ce nu-ti merge, dupa ce se deschide jocul ar trebui sa poti sa-ti faci setarile si sa te conectezi pe unul dintre serverele alea.
replyReply
#9
(01-07-2013, 11:46 PM)old nick Wrote: Nu stiu de ce nu-ti merge, dupa ce se deschide jocul ar trebui sa poti sa-ti faci setarile si sa te conectezi pe unul dintre serverele alea.

Probabil nu am downloadat ceva bun de pe site poate am luat server nu stiu.. are 215mb ce am luat eu.Mai incerc maine si pe pc ca am incercat pe laptop as dori sa te rog sa mi lasi u link aici la ce trebe sa dldez de la gothic la g2mp sa o iau de la 0.mersi mult
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Online cox 10 3,301 03-02-2011, 07:26 PM
Last Post: Carnage
  eroare Gothic2 NOTR 2.7 EN (HELP !) fairytail96 5 3,105 12-29-2010, 12:05 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic2 Spacer alex2000 4 2,080 12-04-2010, 06:49 PM
Last Post: old nick

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)