Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri gothice generale
#11
Dupa primul Risen, urmeaza si Dark Waters: http://www.gog.com/game/risen_2_dark_wat...ld_edition

Probabil ca si Titan Lords va fi lansat aici.
replyReply
#12
Gothic Universe din nou la 4 euro: http://www.bundlestars.com/store/publish...dic-games/

Sunt si titlurile Spellbound in cadrul aceleiasi reduceri.
replyReply
#13
Pacat ca nu au plata prin paysafe card desi le-am recomandat asta...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#14
Salut,am si eu o problema legata de patchul in limba romana pentru gothic 3. L-am descarcat de pe link-ul vostru dar cand il instalez in gothic nu are nici un efect, ma poti ajuta sa il fac sa ruleze in romana?
replyReply
#15
Quote:Edit: Va trebuie versiunea 1.74 a jocului, o downloadati de aici sau versiunea 1.75.

Ai versiunea asta? Daca da si tot nu este in romana, intra in g3.ini (sau ceva de genu', nu mai tin exact minte caci a trecut ceva vreme de cand l-am jucat ultima data) si modifica la language cu english. Daca am timp sa reinstalez jocul o sa ma uit si o sa iti zic exact ce trebuie sa faci.
FlowerFlower
replyReply
#16
Am instalat Gothic 2 + Night of the Raven , ma joc 10 minute si se blocheaza , trebuie sa dau restart la pc, dau restart intru iar ma joc 10 minute si iar se blocheaza , imi poate spune cineva din ce cauza ? Am windows 7 64 . Multumesc.
You are a Mora !
replyReply
#17
(07-13-2016, 06:17 PM)ZeKo Wrote: Am instalat Gothic 2 + Night of the Raven , ma joc 10 minute si se blocheaza , trebuie sa dau restart la pc, dau restart intru iar ma joc 10 minute si iar se blocheaza , imi poate spune cineva din ce cauza ? Am windows 7 64 . Multumesc.

Îți apare în task manager jocul ca 'Not responding'? Mai multe detalii ar fi util.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#18
L-am reinstalat si vad ca nu se mai blocheaza . Acum vad ca nu mi se vad filmuletele , doar se aud , stiti de ce?
You are a Mora !
replyReply
#19
(07-15-2016, 10:47 AM)ZeKo Wrote: L-am reinstalat si vad ca nu se mai blocheaza . Acum vad ca nu mi se vad filmuletele , doar se aud , stiti de ce?

Ja. Deschide fișierul gothic 2.ini și modică:

scaleVideo=1 cu scaleVideo=0.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#20
(07-15-2016, 10:10 PM)Terente Wrote:
(07-15-2016, 10:47 AM)ZeKo Wrote: L-am reinstalat si vad ca nu se mai blocheaza . Acum vad ca nu mi se vad filmuletele , doar se aud , stiti de ce?

Ja. Deschide fișierul gothic 2.ini și modică:

scaleVideo=1 cu scaleVideo=0.

Multumesc frumos !
You are a Mora !
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)