Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legea Atractiei!
#21
o haide.
[GHOST BUSTERS! chiar am ascultat melodia aia azi =))]

asta e legea. asa se enunta. nu e chiar o superstitie, pentru ca nu trece o pisica neagra prin fata ta si nici nu spargi oglinzi. e ca o conceptie. Smile eu nu pot sa zic ca ma incred total in ea, dar am incercat-o si pot spune ca mie mi-a mers si am fost ceva gen: wtf? :|
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#22
Ti-a mers? Poti sa ne povestesti putin?... Haha
replyReply
#23
ăăă. nu. =)) chiar nu as vrea Haha e o chestie din trecut care pentru mine nu mai are nicio importanta, si nu ca m-ar deranja sa-mi amintesc, dar nu vreau sa-mi amintesc Smile
ideea e ca pur si simplu am vrut din suflet sa se intample ceva si s-a intamplat.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#24
De exemplu: Imi doresc din suflet sa iau 10 miercuri la geografie ... si nu ma pregatesc pentru acea ora. Voi mai lua 10? Haha Trebuie sa si muncesti pentru anumite dorinte, nu numai sa ti le doresti puternic.
replyReply
#25
poate copiiTongue
replyReply
#26
Spuneam ca fara sa 'muncesc' deloc... Haha
replyReply
#27
Mai zice in film/carte "Atunci cand universul iti ofera o sansa profita de ea" WinkTongue
replyReply
#28
@Ilidan:

Threat: amenintare
Thread: grup de mesaje care sunt despre un subiect comun

Iti spun caci intr-un post le-ai incurcat.
replyReply
#29
(12-06-2009, 03:53 PM)Illidan Wrote: despre ce e vorba in threatul asta?
Legea Atractiei =>
(12-06-2009, 03:53 PM)Raducu Wrote: Se zice ca daca iti doresti ceva cu adevarat chiar se intampla si toate realizarile din viata noastra au fost realizate datorita emotiilor noastre.
Aceasta este o definitie asa in mare.
replyReply
#30
corect. adica daca tu ai o ocazie, gen sa plece proful din clasa la o tigare, nu stiu Haha trebuie sa profiti de ea, nu sa stai sa te uiti ca prostul. Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)