Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topicul cu sport
#21
@roby: Acum cati ani ai vazut ultima data vreun meci de-al Stelei? Haha Oamenii civilizati nu-si dau parerea despre lucruri pe care nu le cunosc... Grin
replyReply
#22
Complet? sau 5 minute chinuite?
Nu a zis nimeni ca sunt civilizatHaha.
replyReply
#23
Anu' asta tre' sa merg si eu in galerie la un meci cu Steaua,sa injur pana imi scuip plamanii!
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#24
Asta mi-am propus si eu, exceptand partea cu injuraturile. Am ratat Stuttgartul si probabil o sa ratez si Ajaxul pentru ca ma prinde in vacanta. Deci, ori se califica, caz in car sunt mai mult ca sigur in primul rand sa il vad pe Lampard cum ne da gol, sau ma multumesc cu un meci normal care sa se joace pe Arena Nationala. Zic meci normal pentru ca nu ma duc la un derby, chit ca e DERBY, dar am vazut destule manifestari animalice la TV cat sa mi se taie pofta de un Steaua - Dinamo/Rapid.
replyReply
#25
Du-te maaa,am fost la 2 dinamo-steaua si dinamo rapid,nimic interesant,am intrat si iesit cu viata si nici in galerie n-am fost.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#26
Pe Arena Nationala m-as duce, si chiar si in Stefan cel Mare, ca acolo ar fi stadionul gol, lol, dar am totusi unele reticente pe principiul better safe than sorry. Si contextul de acum m-ar avantaja, banuiesc ca fanii lui Dinamo nu ar fi prea interesati de un El Clasico de Romania cand stiu ca sunt 80% sanse sa si-o ia ca mai ceva ca turcii de la Stefan cel Mare (pun intended). Sau poate dimpotriva, sunt pusi pe scandal.

Off: Legat de berea aia pe care o promisesem, nu am avut timp in ultimele saptamani (examene) si luna viitoare nu sunt in Bucuresti, dar poate o transformam in mers pe stadion.
replyReply
#27
Sa ne dam in cap dintr-o tribuna-n alta?Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#28
Calistenice

Ce parere aveti de acest tip de exercitii?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#29
What about: .... Steaua versus Ajas Amsterdam?... ca doar tot a populat toata Romania.

and.. this one:

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#30
Meciul Stelei de joi a fost cel mai bun meci al unei echipe romanesti din ultimii vreo 10 ani. Faptul ca am sarit in sus si am urlat la golul lui Chiriches si la penaltyuri spune totul. De mult nu m-am mai consumat asa la un meci. Cred ca o sa distruga tot prin campionat dupa meciul asta; au moral, au jucatori, iar adversarii erau speriati deja din tur, acum probabil ca o sa fie de-a dreptul inspaimantati.

Also, alt motiv e bucurie pentru mine a fost victoria lui Milan de miercuri, sau mai bine spus infrangerea Barcelonei. Sper din tot sufletul sa iasa (da, sunt mare hater Barca) din CL, la fel si Real. Ambele mi se pare ca au un efect nociv asupra fotbalului mondial prin monopolul la nivel de cupe europene (ceva mai putin Realul).
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)