Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam Group WoG.ro
#1
Ok, nu stiu cat de util o sa fie acest grup sau cata lume foloseste Steam, asta ramane de vazut. In orice caz, poate reusim sa ne intalnim mai multi si sa organizam vreun eveniment, ceva.

Anyway, asta e link-ul: http://steamcommunity.com/groups/wogro
Puteti de asemenea sa cautati direct in Steam 'world of gothic', sunt doar vreo doua alte grupuri, germane parca.

Topicul asta o sa ramana mai departe pentru discutii legate de grup sau de Steam in general.
replyReply
#2
Doar la mine cand descarc ceva de pe steam se blocheaza tot compu?Haha
replyReply
#3
M-am bagat si eu, ar fi bine sa ne gasim ceva jocuri si sa jucam toti, nu?
Show Content
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#4
Dota 2 am eu pe steam...
replyReply
#5
Same here, oricum DotA 2 se gaseste cam peste tot, deci nu ar fi o problema sa gasim pentru mai multi doritori.

Also, Team Fortress 2. E gratis si e misto. Ar mai fi si Tribes: Ascend, care din auzite/citite e destul de interesant. In rest, pe la free sunt MMO-uri in mare parte, unele bunicele, dar aici e nevoie de timp.
Anyway, eu votez TF2.

Ah, si roby, cred ca doar tie ti se intampla sa se blocheze. Ai schimbat la Win 7?
replyReply
#6
Eu am jucat Dota 2 putin, fiind LoL veteran player nu mi-a prea placut schimbarea, dar TF2 joc de 2 ani, ala mi-ar placea si mie sa jucam.
Si eu votez TF2.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#7
Leauge of Legends sau CS/CS:GO.
replyReply
#8
Dota 2 e putin mai complicat de jucat dar daca am fi mai multi probabil am invata....parerea mea sau putem juca TF2.
replyReply
#9
Habar nu am ce e TF2, dar de ce nu...
Nu am schimbat, ca asa cum am zis, nu e laptomul meu, nu eu decid ce se intampla cu el...
Si dota 2, da e putin mai complicat decat lol..
replyReply
#10
TF2 e Team Fortress 2, se intelege si de mai sus.
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)