Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Champion of Gothic ~ Proba 3
#1
[Image: warinvins.png]
Proba 3


Iata ca a venit momentul ultimei batalii date de catre cautatorii nostri de faima. Batalia ce va intra in randul celor ce vor hotari cine va avea sa primeasca titlul de Champion of Gothic. Aceasta ultima proba, dupa un lung timp de gandire si chiar dupa un lung timp de munca depusa de catre rege nu de mineHaha, va avea sa va controleze cunostiintele faptelor eroice din istoria intregii lumi. Un sir de intrebari ce va va provoca sa aratati intregii lumi cat de mult ati tinut la tinuturile voastre natale astfel incat sa ii cunoasteti istoria mareata. Dar nu numai al tinutului ci si al preaslavitului nostru rege. Asa ca iata-ne astazi aici, dupa ce ne-ati demonstrat ca puteti fi magi, fierari ba chiar barzi, va voi cere sa deveniti oratori sau mai bine zis istorici, raspunzand unor serii de intrebari. Alegeti astfel foaia pentru un singur participant. Iar la sfarsit urlati catre multime punctajul vostru. Dar va rog nu trisati, nu e o rusine sa nu stii anumite lucruri... e o rusine cand trisezi. Fiindca ii defavorizezi pe ceilalti. Pentru a participa intrati pe link-ul de mai jos.
As vrea ca impreuna cu punctajul vostru sa postati care credeti ca este adevaratul nume al lui nameless hero.



Mult noroc!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#2
Variantele de raspuns sunt... Ba in engleza, ba in romana, unele sunt scrise gresit.. bleach.
Am facut 7000, mi-e lene sa fac print, credeti-ma pe cuvant.
#3
Rezultatul meu fantoma.......
[Image: 2w3x4j6.jpg]

Si chestia asta m-a socat total:
Show Content
#4
Am facut 11900 dupa ce am bagat la cap unde-i in romana si unde-i in engleza + andres in loc de andre si alte greseli.
#5
5600 de puncte. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#6
[Image: asdsadgk.jpg]

Si eu am avut ceva probleme cu raspunsurile, fie ma asteptam sa fie in romana si erau in engleza si vice-versa, fie erau scrise gresit. La intrebarea cine pazeste Free Mine sau New Camp, nu mai stiu, din cuvantul raspunsului lipseste un i.
Banuiesc ca aveam cu vreo 1200-1300 mai mult cu raspunsurile gresite din cauzele de mai sus.
#7
roby din moment ce am pus Free Mine...era foarte logic sa pui Old Camp.
Andre poate a fost printre putinele greseli. In rest din cate stiu sunt bine. Iar decalajul romana engleza era in functie de cum suna intrebarea.
Acum am facut si eu ce am putut. V-am rugat pe langa punctaj sa spuneti care credeti voi ca ar fi numele real al lui nameless hero. Ca sa votam cel mai original dintre ele(nu va conta la punctaj).
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#8
Ionut il cheama pe nameless hero, atat timp cat eu joc gothic.
#9
(02-04-2013, 03:53 PM)Ionutzel Wrote: Ionut il cheama pe nameless hero, atat timp cat eu joc gothic.

Imi place, Ion chiar e nume de erou!
=D
#10
Habar n-am de un nume potrivit..

Nenumitul cu nume.

Rhobar.. na'.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Proba 1 - către Legenda M. Szekemri 37 15,134 11-03-2013, 08:39 PM
Last Post: Szekemri
  The Champion of Gothic ~ Concurs Zamolxis1 177 40,738 02-15-2013, 11:09 PM
Last Post: Zamolxis1
  The Champion of Gothic ~ Proba 2 Zamolxis1 63 20,739 01-19-2013, 12:30 AM
Last Post: Robi
  The Champion of Gothic ~ Proba 1 Zamolxis1 12 4,373 01-06-2013, 11:22 PM
Last Post: Zamolxis1
  Gothic Movie Contest Dastan 39 12,680 07-17-2012, 10:21 PM
Last Post: Robi
  Poze Concurs Peisaje din Gothic. Zamolxis1 5 3,238 01-13-2012, 02:51 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)