Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lockerz
#1
Salutare! Am deschis acest topic pentru a va adduce la cunostiinta de acest site In primul rand, ce este LOCKERZ?

Lockerz este un site international prin care utilizatorii inregistrati pot castiga puncte si cu aceste puncte pot castiga premii la alegere. Pentru fiecare logare zilnica primesti 2 puncte; zilnic ti se pune o intrebare, daca raspunzi corect primesti 2 puncte; daca trimiti o invitatie catre un prieten si el o accepta primesti 2 puncte; daca trimiti pana la 20 invitatii o sa castigi dublu (in loc de 2 puncte o sa primesti 4 puncte). Acest site este invite only.

Pentru mai multe detalii si invitatie : http://lockerzinvitates.netii.net/ sau http://lockerz.bplaced.net/invite?id=165
replyReply
#2
Te rog pune un titlu adegvat threadului Wink.
replyReply
#3
Si banuiesc ca dai tu invitatii, nu?
replyReply
#4
Da HahaHaha
replyReply
#5
Nu este cam prea simplu si ..convenant? E cam suspicios..Haha
replyReply
#6
Nush ce sa zic , dar un prieten de al meu a primit un psp d la ei .
replyReply
#7
Cine este fondatorul site-ului?
replyReply
#8
(12-07-2009, 12:00 PM)bechristian95 Wrote: Cine este fondatorul site-ului?

Din cate am inteles fondatorii site-ului sunt Facebook si Twitter.
replyReply
#9
Is genu' de saituri prin care se face trafic dand click in prostie si invitatii pentru mai multi useri (asa zisii prieteni), mai multi useri mai mult trafic.
Daca au trafic au bani, si is dispusi sa dea ceva in schimb pentru cei care isi pierd timpul cu asa ceva.
Ii plin internetu' de asa ceva, toti au semnatura cu dami clik te rooog, plzzzz, plixxx. Dar nu totdeuna toti castiga ceva, dupa un timp te plictisesti, poti avea "e-prieteni" cu caruta daca nu-i intereseaza nu primesti vot rezulta ciuciu premiu.
Teoretic neo34 face reclama la saitu' respectiv in folosul lui nu comunitatii wog.ro, no offence dude, am impresia ca s-a inregistrat aici si pe alte forumuri numai pentru a-si face prieteni care sa-i 'click-aie' linkurile, nici macar nu are vre-un post cu si despre Gothic.
Daca mi-am afirmat acesta parere nu inseamana ca am ceva cu userul respectiv.
Corectati-ma daca gresesc.
[Image: luisroyo2.png]
Embrace death as is the key to understand life.
replyReply
#10
yep. hestia's right Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)