Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Series
#31
Tot alea mai vechi mi se pare mai bune, au farmecu lor cu grafica lor, muzica, si lipsa noilor pokemoni care is prea over powered Haha.
Amu, fiecare cu ce ii place.
replyReply
#32
eu mi'am luat platinum ,e meserie sa il joci pe tableta Haha
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#33
Robi, ce pokemoni imi recomanzi pentru Platinum?
http://pokemondb.net/pokedex/game/platinum

Deja îi am pe Chimchar şi Shinx şi îs hotărât să-i cresc. Pe lângă ei îs şi mai hotărât să prind un Magikarp şi să-l evoluez în Gyarados.
Mai trebuie 3 pokemoni. Ce recomanzi? Grin

Eu mă gândesc la un Rampardos ..
http://pokemondb.net/pokedex/rampardos
Sup
replyReply
#34
Sau o evolutie a lui Eevee, Flareon cel mai inutil, Jolteon e cel mai rapid pokemon non-legendar, sau ma rog, era pana in generatia 3, nu stiu dupa.
Houndour e dark/fire, eu l-am crescut in crystal destul de mult, si devine destul de tare cu Crunch si Flamethrower.
Buizel pe asta il tin minte din anime, arata fain Haha.
replyReply
#35
Nu ştiu ce să zic de evoluţile ălea. Cred că cea mai folositoare în echipa mea ar fi aia de iarbă ... da' nu ştiu ... că nu evoluează mai mult.
Cred totuşi c-am să încerc.
Buizel chiar nu cred că va avea loc în echipă atâta timp cât este Gyarados în ea.
Iar Houndour .. am să încerc. Grin
Mersi de sugestii ! Wink
Sup
replyReply
#36
Ideea e ca poti juca cu ce iti place, nu cu ce e tare.
replyReply
#37
Adevărat aici.
Sup
replyReply
#38
Şi asta se întâmplă când rămân fără baterie la telefon după ce m-am jucat 3 ore continuu Pokemon Platinum...
[Image: vader_NOOOO.jpg]

Da' nu-i bai că azi e ultima zi de tratament şi de mâine îmi reintru în program.
Sup
replyReply
#39
Hai ca m-am apucat si eu de Pokemon 3d pe PC..... O intrebare cum pot taia pomii mici??

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#40
In general tre sa iti inveti pokemoni HM-ul numit Cut. Il primesti de la cineva din joc, difera de la joc la joc.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)