Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legenda Myrthanei
#3
[Image: 3022qmr.png]

[Image: bhdq55.png]

Prima parte a concursului "LEGENDA MYRTHANEI" nu respectă o poveste prea legată, pentru că acest proiect a început în urmă cu un an și l-am reluat abia acum. Atunci planurile mele erau altele, acum s-au mai schimbat puțin.

Astfel că în recentele zile am realizat prima parte a legendei Myrtanei.

DESCRIERE:

Pentru ca prima parte a legendei să se termine, trebuie să se obțină o poveste completă. Povestea o să fie spusă în orașul Silden de un orc extrem de înțelept. Acesta va spune fiecărui călător(jucător) care va trece pe la el o parte din poveste. Această parte va trebui să ajungă la mine pentru a compune istoria Myrtanei.

Pentru a ajunge la acest orc, o să trebuiască să treceți de o misiune. Una nu foarte grea, pe care am încercertat-o să o fac cât mai asemănătoare cu ce se întâmpla în Gothic. Trebuie să deschideți un chest, pe scurt.






Reguli:


Fiecare jucător o să trebuiască să-mi trimită, fie prin chestia ce am pus-o eu în ultima pagină, fie prin pm aici pe forum, povestea pe care le-a spus-o orcul. Se admite o singură poveste de la fiecare user.


Specificatii:


1. Cine o să-mi trimită o părticică din poveste o să devină cetățean privilegiat pe Wog România + o să aibă o medalie la awards.

2. Având în vedere că în urmă cu câteva minute am terminat de făcut chestia asta, e foarte posibil să fie anumite erori cu grafica și posibil și cu funționalitatea (deși asta am testat-o calumea).

Astfel că, dacă găsiți erori, vă rog să mi le comunicați cât mai repede, ca să le pot remedia. Pe rezoluția mea(1366x768) și browserele Firefox sau Chrome se vedea bine.




----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Messages In This Thread
Legenda Myrthanei - by Szekemri - 04-13-2013, 10:02 PM
RE: Legenda Myrthanei - by Szekemri - 07-31-2014, 11:47 PM
RE: Legenda Myrthanei - by Szekemri - 08-02-2014, 11:23 PM
RE: Legenda Myrthanei - by Szekemri - 08-03-2014, 10:12 PM
RE: Legenda Myrthanei - by Szekemri - 08-04-2014, 12:01 AM
RE: Legenda Myrthanei - by Szekemri - 08-04-2014, 10:45 AM
RE: Legenda Myrthanei - by Cristian - 08-04-2014, 03:33 PM
RE: Legenda Myrthanei - by Szekemri - 08-04-2014, 08:09 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)