Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sa trecem la treaba(joaca)!
#1
Rog pe toti cei care am inceput chestia asta sa ne reapucam de treaba si sa terminam cele doua moduri.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
Hey am o propunere......ma gandeam ca ar fi timpul sa ne apucam inapoi pe treaba indiferent de cine vrea sa ne ajute sau nu...eu maine imi primesc laptopul(a fost la reparat) si ma voi putea apuca si eu de ceva......de cine e pentru sa zic DA!

Apropo de premi, o sa dau si eu ce pot participantilor(maine voi scrie o lista),deci ganditiva care vrea.
replyReply
#3
Ok. Eu zic ca premiile nu ne ajuta. Ne apucam si vedem ce facem.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#4
Da, ar fi bine sa ducem modurile la cap si eu o sa continui atata timp cat mai e macar o persoana interesata. Chiar si in 2-3, daca ne tinem de treaba in 2-3 luni terminam Tongue

@Hero: Intr-adevar, nu mai e chiar pe echipe (mai ales ca nu mai sunt membrii care sa ocupe acele echipe). Cine mai vrea sa se implice sa se considere membru dublu si sa lucreze la ambele moduri.
replyReply
#5
Aici e fisierul blend al hartii ce o lucrez eu...Am invatat sa fac ceva chestii pe aceasta harta... dar eu as avea in cap sa fac una noua, pentru ca aceasta are unele greseli facute de mine pe care nu le pot remedia...
Dar, v-o las si voua aici, in caz ca vrea careva sa se uite...
replyReply
#6
Ok,o descarc si eu si incerc sa modific cate ceva iar dupa vedem si cu restul.
replyReply
#7
Destul de bine lucrata.
@roby tu spui ca te ocupi de harta.Bogdan tu ce vrei sa faci.aaa si cine se ocupa cu Storyline sai zic asa (de questuri).Eu nu prea am idee ce as putea face dar poate ajut cu questurile.deci ce spuneti ne apucam de treaba sau nu.
replyReply
#8
Am, si terente face.......ceva.
Sunt la stadiu de tre sa imi iau chestii dupa reinstall windows...
replyReply
#9
Pai sal intrebam terente tu ce ai vrea sa faci....apropo tiai schimbat windowsul?
replyReply
#10
(05-08-2013, 10:37 PM)HeRoNaMeLeSs Wrote: Pai sal intrebam terente tu ce ai vrea sa faci....apropo tiai schimbat windowsul?

Nu-l mai schimb.. merge asta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)