Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sa trecem la treaba(joaca)!
#21
(05-11-2013, 10:21 AM)Bogdan Wrote: @Terente si Hero: dati-mi mail-urile ca sa pot sa va adaug la folder.

[email protected]
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
[email protected]
replyReply
#23
Am pus o harta in folder, descarcati daca vreti sa o vedeti, acel plan de la iesirea din munti este apa fara textura momentan..Dar cam asa vreau eu sa arate...sau ceva de genu..
replyReply
#24
Nu pot sa stau acum la laptop sa raspund la diferitele subiecte pe care le discutasem, dar ma revansez maine dimineata.
replyReply
#25
[Image: 2naqvl0.jpg]
Ceva de genu arata momentan..
replyReply
#26
Sa mai fac modurile? As putea ajuta si eu destul ce mult. (Orice tine de script, mesh, si multe altele, nu am imaginatie, deci la poveste nu o sa ma bag daca se reia ).
replyReply
#27
(08-16-2013, 09:22 PM)dorelys Wrote: Sa mai fac modurile? As putea ajuta si eu destul ce mult. (Orice tine de script, mesh, si multe altele, nu am imaginatie, deci la poveste nu o sa ma bag daca se reia ).

Da, o sa incercam sa reluam, dar mai intai sa terminam cu un mic texture mod. Si apoi il folosim si in modurile astea si in multiplayer.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#28
Pai atunci sa incepem, cred ca vor fi mai multi care se vor baga sa ne ajute. Grin
FlowerFlower
replyReply
#29
Eu ma bag sa va ajut doar cu cateva ideei sau asa o mica poveste inventata dar la restu' nu stiu nimic Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#30
Pot sa ajut si eu la poveste, scripting si modelare.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)