Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wog.ro's textures pack
#11
(05-15-2013, 10:47 PM)roby14 Wrote: Ma indoiesc ca ar functiona cele din g4 in g2..

Pai functioneaza... numa' sa fie facute in aceeasi idee (armurile) ca in g-urile anterioare. Daca e asa, ne putem juca putin cu ele. Poate iese ceva frumos.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#12
Da..ma indoiesc profund ca ar fi tinut ceva de la vechiile gothicuri...dar in fine.. Erou asta fara nume, cum le scoti din g4?
replyReply
#13
nu mai tin minte dar maine o sa descarc G4 si o sa incerc sa le scot.
replyReply
#14
Am aflat de pe pagina de facebook a wogului ca lumea este interesata de un astfel de pack.

+ este usor de facut + interesant.

Deci, un pack de texturi marca Worldofgothic Ro o sa apara.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
Gluma, negluma, vreau ca acest mod sa-l facem.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#16
Cred ca e destul de usor, doar ca nu vom avea texturi de armuri noi, doar le modificam culorile celor vechi, doar asta putem face, nu? Ca la concursurile alea de schimbat armuri... Sau putem face si altfel?
replyReply
#17
(07-23-2013, 01:57 PM)Cristian Wrote: Cred ca e destul de usor, doar ca nu vom avea texturi de armuri noi, doar le modificam culorile celor vechi, doar asta putem face, nu? Ca la concursurile alea de schimbat armuri... Sau putem face si altfel?

Nu putem face altfel. Doar atat, simplu si la obiect. Ca un bonus putem sa bagam si mesha armurii pe care am facut-o eu in 3ds max.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#18
La asta ma gandeam... sa facem mesh-uri/e asemanatoare armurilor din g4, dar e prea greu si cred ca esti singurul care stie sa faca.
replyReply
#19
(07-23-2013, 02:12 PM)Cristian Wrote: La asta ma gandeam... sa facem mesh-uri/e asemanatoare armurilor din g4, dar e prea greu si cred ca esti singurul care stie sa faca.

Nu stiu sa fac armuri de la 0.. imi trebuie o schita pe care sa o modelez. 3ds max nu e punctul meu forte.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#20
Si o sa le puneti si pe server?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)