Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propunere REORGANIZARE FORUM
#1
Salut,
Incep intai prin a-mi face publice intentiile referitoare la forum: ACEST TOPIC NU este satira, critica negativ/a/ista, distructiva, ci din contra, e CONSTRUCTIVA(i-am explicat si adminului Kristi)
Prin acest topic tind sa-mi exprim parerea despre forum si cum ar putea acesta sa devina mai organizat, interesant, cautat, placut ochiului internautului de zi cu zi.
Incer s-ajut cu ce pot si stiu.

Asadar, sa trecem la propuneri:
1.Propun modificarea scriptului de redirectionare a paginii dupa ce postam un topic/reply - sa dispara complet, dupa ce apesi "Post new topic" sa-ti arate topicul si nu mesajul acesta:
Uitati la ce ma refer http://s23.postimg.org/omp2c03vv/image.png
Sunt 2 modalitati(cunoscute de mine) prin care acest script poate fi "pus" pe forum:

a) Din ACP > Configuration > Server and Optimization Options > dezactivam Friendly Redirection Pages

b) - din pacate nu mai gasesc scriptul prin calculator (probably aliens got it before i do ) asa ca ramane valabila prima modalitate


3.Instalarea modului Google SEO - ajuta FOARTE MULT la indexarea site-ului in Google si "motoarele" sale

4. Revin cu restul propunerilor...topic neterminat Smile
replyReply
#2
Servus,
Sunt sigur ca toata lumea apreciaza parerile tale CONSTRUCTIVE, insa e un topic dedicat acestui gen de pareri CONSTRUCTIVE. Uite aici: http://www.worldofgothic.ro/forum/showthread.php?tid=17
Trecand peste asta, am si eu O intrebare: tu propui REORGANIZAREA FORUMULUI peste tot pe unde intri? Mai stii cand eram pe gameway si am discutat acele idei CONSTRUCTIVE ale tale? Apropo, ce s-a intamplat, te-ai plictisit de cantar?
Nu mi-o lua in nume de rau, acest POST NU este o satira, critica negativ/a/istica, distructiva, ci din contra, e o gluma FOARTE proastĂ.

Asadar, sa trecem la propuneri:
1. PROPUN SA NU MAI SCRII CU litere mari, te intelegem la fel de bine si cand scrii cu LITERE MICI
Uitati la ce ma refer (REVIN CU EDIT DUPA CE FAC KK la buda)

Sunt 2 modalitati (cunoscute de toata lumea) prin care sa poti sa "faci" asta pe forum:

a) Din Tastatura>Butonul SHIFT>dezactivam In timp ce scriem

b) - din pacate e tot la fel (ET) ca la a

3. Am uitat de 2. Vroiam sa zic ca SEO e instalat deja, parca Terente a venit cu propunerea mai demult.

4. Astept sa revii cu restul propunerilor (cu toate ca am o vaga idee despre ce va fi vorba)...troleala neterminata Smile
replyReply
#3
(07-08-2013, 06:09 PM)Bogdan Wrote: Servus,
Sunt sigur ca toata lumea apreciaza parerile tale CONSTRUCTIVE, insa e un topic dedicat acestui gen de pareri CONSTRUCTIVE. Uite aici: http://www.worldofgothic.ro/forum/showthread.php?tid=17
Trecand peste asta, am si eu O intrebare: tu propui REORGANIZAREA FORUMULUI peste tot pe unde intri? Mai stii cand eram pe gameway si am discutat acele idei CONSTRUCTIVE ale tale? Apropo, ce s-a intamplat, te-ai plictisit de cantar?
Nu mi-o lua in nume de rau, acest POST NU este o satira, critica negativ/a/istica, distructiva, ci din contra, e o gluma FOARTE proastĂ.

Asadar, sa trecem la propuneri:
1. PROPUN SA NU MAI SCRII CU litere mari, te intelegem la fel de bine si cand scrii cu LITERE MICI
Uitati la ce ma refer (REVIN CU EDIT DUPA CE FAC KK la buda)

Sunt 2 modalitati (cunoscute de toata lumea) prin care sa poti sa "faci" asta pe forum:

a) Din Tastatura>Butonul SHIFT>dezactivam In timp ce scriem

b) - din pacate e tot la fel (ET) ca la a

3. Am uitat de 2. Vroiam sa zic ca SEO e instalat deja, parca Terente a venit cu propunerea mai demult.

4. Astept sa revii cu restul propunerilor (cu toate ca am o vaga idee despre ce va fi vorba)...troleala neterminata Smile

1. Dac-as fi vazut topicul precizat de tine, inainte sa ma gandesc sa-l deschid p-asta, sa fi sigur ca nu l-as mai fi deschis p-asta
2.Da, mai stiu faza cu gameway - atunci n-a fost sa fie...dar poate aici sunt persoane mai deschise la propunerile venite din partea lui X, Y
3.Google SEO DEJA instalat?Si atunci de ce nu se vede vreo diferenta?
Daca ar fi fost deja instalat precum spui, atunci link-ul acesta http://www.worldofgothic.ro/forum/showth...6#pid80786 ar fi aratat cam asa: http://w w w. worldofgothic.ro/forum/Multiplayer-Discutii-showthread.php ceva de genul...

4.Ai putea sa incetezi cu misto-urile astea aduse la adresa mea?Nu de alta, dar nu prea-mi convin.
replyReply
#4
Referitor la punctul 1, desigur, nici nu te-ai chinuit sa folosesti acel search nu?
.....ma intreb oare, ce rost ar avea.
replyReply
#5
(07-08-2013, 07:12 PM)roby14 Wrote: Referitor la punctul 1, desigur, nici nu te-ai chinuit sa folosesti acel search nu?
.....ma intreb oare, ce rost ar avea.

Nu stiu engleza, imi cer scuze :-j
replyReply
#6
dsKed cristy Wrote:probably aliens got it before i do

Stiu.....e crud..
replyReply
#7
Link-ul tipic MyBB nu inseamna inexistenta pluginului MyBB. Acel lucru despre care vorbesti este o optiune care poate fi activata sau nu.
replyReply
#8
Ma bucur ca macar propunerea cu SEO a fost implementata..

Ar mai merge si un CHAT...
replyReply
#9
Lasa chat-ul , ca n-are farmec.
replyReply
#10
(07-09-2013, 11:25 AM)roby14 Wrote: Lasa chat-ul , ca n-are farmec.

Chatul nu intra in discutie.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sugestii pentru forum Helper 1,222 564,986 04-23-2014, 09:35 AM
Last Post: Szekemri
  My forum bulletin iustintoma 41 10,953 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)