Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recunoaște jocul din imagine #3
#1
Ok, reluam, dar de data asta cu reguli:
1. Cine ghiceste si stie sigur ca acela e jocul, nu mai asteapta confirmare si pune imagine nou.
2. Nu puneti imagine daca nu e randul vostru, mai ales daca au trecut doar cateva ore. Aveti rabdare ca nu suntem la competitie sa vedem cine posteaza mai mult
3. Trebuie sa puneti numele complet al jocului. Daca e o serie si puneti doar numele comun al jocurilor, nu se ia in calcul.
4. Nu postati la nimereala. Daca stiti ce joc e, bine, daca nu, iar bine.
Sunt intr-o stare destul de agresiva si promit banari pentru incalcarea ultimelor trei puncte. Fara avertismente in prealabil.
*De asemenea, si n-ar trebui sa mai fie cazul sa spun asta, dar just to be sure: bunul simt interzice Google Image Search. Daca sunteti nesimtiti, folositi-l, daca sunteti oameni, nu il folositi.

Revenim:

[Image: ufu.jpg]

Apropo, Cornel, nu era Super Mario Bros. Tocmai de aceea ti-am pus si imaginea, ca sa vezi diferenta.
replyReply
#2
Ultimul post din threadul anterior.Gore?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#3
Nu, e Quake III:Arena.
replyReply
#4
Robi are dreptate era Quake III:Arena.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#5
La ce a postat Bogdan,Element4...
[Image: nmhr3o.jpg]
FlowerFlower
replyReply
#6
Am jucat jocul se nemea ceva cu L....Lambada sau limbo nu imi amintesc bine....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#7
(07-27-2013, 10:16 PM)cornel Wrote: Am jucat jocul se nemea ceva cu L....Lambada sau limbo nu imi amintesc bine....

Limbo...
FlowerFlower
replyReply
#8
[Image: tt6j.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#9
Acesta e pentru ps3,din cate stiu eu,trebuia pentru pc..oricum e dc universe online ps3,dar pune pentru pc data viitoare.
Un joc care mi-a placut foarte mult...
[Image: jgpipv.jpg]
FlowerFlower
replyReply
#10
Este si pe pc,dar nu am putut sa-l joc (procesor slab...) TES:Skyrim sau Oblivion...AWESOME games...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Jocul anului - 2012 Bogdan 8 2,620 12-31-2012, 12:26 PM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)