Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hello there!
#1
Pai... in cantat de cunostinta!
Ma numesc... Landros Haha

Sunt membru al forumului "worldofgames" de vreo luna si jumatate deci am apucat era "worldofgothic" si era "worldofgames". Voua, nu va port nici un fel de pica... n-ati facut altceva decat sa profitati de o situatie benefica voua, lucru de care sunt absolut convins ca ar fi profitat absolut oricine.

Lui Faby... nici lui nu-i port pica. Cat am apucat sa comunic cu el pe "worldofgothic" mi-a parut un baiat de treaba, si desi purtarea sa fata de fosta comunitate de aici (inclusiv eu caci apucasem vreo 3 saptamani) nu a fost tocmai onorabila ori corecta... nu mi-am schimbat parerea fata de el. Toti facem greseli si dam intr-un moment sau altul cu mare maiestrie cu bata in balta... totul e sa realizam/recunoastem greselile si apoi sa invatam din ele pe post de exemplu de "cum nu trebuie sa fac".

Probabil punctul meu de vedere este afectat si de faptul ca sunt o aparitie cat se poate de noua pe forum deci... nu am apucat sa muncesc la cladirea comunitatii asa cum au facut ceilalti membri de pe "worldofgames" deci... gues what! si ei au parte de circumstante atenuante. Daca ati avut sau daca inca mai aveti parte de neplaceri din partea lor, e oarecum scuzabil si va trebui sa-i intelegeti.

Eu unul am intrat aici din pura curiozitate... vroiam sa vad cum arata "the dark side" Tongue plus ca-s curios/interesat de roleplay... Haha a geek's game but... gues what! I'm a geek! Haha

Dupa cum spuneam inainte de a va plictisi cu acest lung text... Incantat de cunostinta! si... let the roleplay begin! Haha

EDIT: naspa decizia de a face din "w o r l d o f g a m e s" un cuvant tabu... dar asta nu-i decat parerea mea. Aveti in putere posibilitatea de a-mi edita postul. Sper ca nu v-ati simtit ofensati de incapatanarea mea
"What man is a man if he doesn't make the world better?" Balian, Kingdom of Heaven.
[Image: landrosig.jpg]
#2
Bun venit pe forum Landros Haha
#3
Welcome, Landros! Hope you'll enjoy it. Smile
#4
Bine ai venit Wink
#5
[Image: unled1bc.png]

WELCOME AND THREAD CLOSED!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)