Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New RPG: Participanti!
#21
New rpg va dezvalui o poveste cu adevarat gothica in curand. Voi stabili regulile si voi face thread-uri corespunzatoare. Spre deosebire de celelalte povesti facute de worldofgothic.ro, the new rpg ca cuprinde concepte noi, pentru a-l face mai fascinant.

Un erou se va naste, un rege in devenire, revolte, tabere carora vei putea deveni membru si vei putea avansa in statut prin faptele facute.

In scurt timp vor aparea si thread-urile.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#22
mai este ceva important sa va spun inainte,, doresc sa se ia in considerare 2 aspecte: levelingul adica creaturile sa fie de nivel minim nu ca in alte moduri care pun diferite creaturi care nu le poti bate sau te chinui o gramada constantand mai bine "nu mai joc"..... si balanceul caracterelor Wink armurile sa fie date pe guilda daca faci anumite misiuni nu ca un mod (evit numele) in care iti da o amarata de armura la care te omoara orice fara probleme dupa ce te chinui sa faci level ca disperatul Wink
#23
la fix, chiar cand am terminat cu tezele Grin
eu sunt disponibil
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#24
(05-10-2011, 11:49 AM)Cryssalis Wrote: mai este ceva important sa va spun inainte,, doresc sa se ia in considerare 2 aspecte: levelingul adica creaturile sa fie de nivel minim nu ca in alte moduri care pun diferite creaturi care nu le poti bate sau te chinui o gramada constantand mai bine "nu mai joc"..... si balanceul caracterelor Wink armurile sa fie date pe guilda daca faci anumite misiuni nu ca un mod (evit numele) in care iti da o amarata de armura la care te omoara orice fara probleme dupa ce te chinui sa faci level ca disperatul Wink

Ma insel eu sau incurci putin treburile?
#25
adica?? prin leveling - inteleg mobi (bestiile) si questurile care te ajuta sa cresti levelul ,,,,balansul jocului - adica cand se intampla ca anumite caracterele, bestiile sau questurile sa fie mult prea complicate sau greu de invins pt levelul tau un exemplu de mod : dark mysteries (g1) sau velaya Wink (g2 notr)
#26
levelingul se face doar in alte RPG-uri
asta prezinta doar un storyline (doar n-o sa te pui cu un character de lvl 1)
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#27
ma da asta nu este o poveste scrisa?sau facem un joc?
#28
da ma e o poveste scrisa
...citeste old rpg-ul
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#29
bine si cand incepem?
#30
eu zic sa facem un grup de 3-4 oameni sa se consulte asupra povestiii, dupaia supunem la un vot ....

cine se ofera >???


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Participanti mod Gothic:The warrior of the ore D13g0 1 2,260 05-15-2011, 08:18 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)