Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New RPG: Participanti!
#31
ma ofer eu am o imaginatie bogata si propun sa facem un chat pe yahoo : ) ) sa vorbim acolo toti Grin
#32
o sa ma ofer si eu Wink am experienta de storyline datorita vizionarii mai multor filme (toate genurile) si am experienta in teatru etc. bine inteles si o imaginatie unica Wink)) inca 2 ne ma trebuie Wink
#33
daca vreti si umpic de amuzament mai sadic intr-un story candva ma anuntati(ceva gen south park)
#34
"Gothic: Madness returns" Haha
hai ca ma ofer si eu...asta daca pepe nu are deja o idee (cum spunea el intr-un post)
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#35
o sa facem o poveste numai cu g1,2,3 ok?ca 4 nici nu este foarte spectaculos si nici nu stiu aproape nimic despre el
#36
(05-11-2011, 07:16 PM)Raven Wrote: "Gothic: Madness returns" Haha
hai ca ma ofer si eu...asta daca pepe nu are deja o idee (cum spunea el intr-un post)

Nu am o idee prestabilita. Ideeile voastre se vor aplica, daca vor fi considerate bune.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#37
deci pt idei d13g0 si raven avem 7 zile sa ne aratam ideeile reciproc pt contact add: [email protected] Wink
#38
este ora 9 deci cine este online si are vreo idee ar trebui s-o puna aici(s-au macar un inceput de poveste ca sa poata fi dezvoltata)
#39
10 ani au trecut de la razboi. Pacea e in floare. Myrtana e, in sfarsit, libera.
Intr-o noapte, dintr-o data, un nou pericol apare dinspre vest (unknown lands). Orasele sunt cucerite unul dupa altul.
Supravietuitorii se aduna intr-o tabara de langa [un oras]. [nr de participanti] oameni se ridica impotriva acestei noi amenintari
Dar pentru a reusi, vor trebui sa invoce un ajutor antic si sa refaca drumul unui erou legendar...
Vor descoperi taramuri necunoscute, vor trece prin pericole nemaivazute si vor avea parte de aventura vietii lor.

poveste gandita si scrisa in 5 minute
ce ziceti?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#40
stai ca fac un thread Wink) pt ideeile noastre


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Participanti mod Gothic:The warrior of the ore D13g0 1 2,262 05-15-2011, 08:18 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)