Poll: Cum vi s-a părut primul număr al revistei?
You do not have permission to vote in this poll.
Hmm. Se vede că sunteți la început.
16.67%
3 16.67%
E bun.
77.78%
14 77.78%
Este slab rău.
5.56%
1 5.56%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feedback: păreri, sugestii, etc.
#11
Eu unul as vrea sa ma alatur redactiei, dar e cam greu ca nu am timp acum ca a reinceput scoala.... Nu stiu cum dar toate lucrurile tari apara cand incepe scoala ex: jocurile cum ar fii GTA 5 oricum nu il joc ca nu am ps3 dar totusi Haha

(09-23-2013, 05:50 PM)Iuliu Wrote: Am citit cu atentie doar partea dedicata Gothicului si acolo am observat un aspect putin mai neplacut.
Trecand cu vederea unele greseli "de tipar" care ar trebui sa devina tot mai putine incepand cu numarul urmator, nu apreciez asemanarea izbitoare dintre articolele despre seria Gothic si cele publicate cu ceva timp in urma in LEVEL sau PC Games.
In schimb mi-au placut interviurile cu cei de la PB.
Restul revistei mi-a placut ca aspect general dar n-am citit pentru ca nu m-a interesat.Haha
Cred ca e un inceput bun dar mai trebuie lucrat la originalitate (vezi articolele mentionate mai sus). In rest, spor la treaba pentru numarul urmator.

Eu cred ca nimeni nu copiaza pe nimeni dar totusi e folosit in mare parte un tipar "standard"(cel putin asta am observat eu) si poate din aceasta cauza ti-se pare ca se asemana cu Level sau Pc Games.....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#12
(09-23-2013, 05:50 PM)Iuliu Wrote: Trecand cu vederea unele greseli "de tipar" care ar trebui sa devina tot mai putine incepand cu numarul urmator

N-o să mai fie deloc. Scuze pentru greșelile ce s-au strecurat.

Quote:In schimb mi-au placut interviurile cu cei de la PB.
Restul revistei mi-a placut ca aspect general dar n-am citit pentru ca nu m-a interesat.Haha
Cred ca e un inceput bun dar mai trebuie lucrat la originalitate (vezi articolele mentionate mai sus). In rest, spor la treaba pentru numarul urmator.

Mersi. O sa lucram la originalitate.

Quote:nu apreciez asemanarea izbitoare dintre articolele despre seria Gothic si cele publicate cu ceva timp in urma in LEVEL sau PC Games.

Hmm. Smile Suntem 2 forumuri care au crescut cu seria Gothic. Personal imaginea Gothicului in mintea mea s-a format fara nici un ajutor din exterior. Ceea ce iti place cel mai mult dintr-un domeniu nu poate fi influentat de nimeni. Nici un cuvant si nici o idee nu a fost copiata, asta-i cert. Ideea despre Gothic nu se poate copia.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#13
^ Zic sa o iei mai usor cu criticile, Iuliu, ale tale nu par deloc constructive.
Revista pentru primul numar e adagdshasdha.
replyReply
#14
Nu vad ce a criticat Iuliu, ceea ce a spus el am observat si eu. Felul in care va exprimati seamana izbitor de tare cu felul in care se exprima cei de la Level. Desi stiu ca ati fost 100% originali in momentul in care ati scris revista.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#15
(09-23-2013, 06:15 PM)Cristian Wrote: ^ Zic sa o iei mai usor cu criticile, Iuliu, ale tale nu par deloc constructive.
Revista pentru primul numar e adagdshasdha.


Sunt deacord, nimeni nu zice ca criticile sunt rele daca sunt construite pe argumente solide si au rolul de a ajuta autorul sa evolueze in bine sunt tocmai bune.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#16
(09-23-2013, 06:15 PM)Cristian Wrote: ^ Zic sa o iei mai usor cu criticile, Iuliu, ale tale nu par deloc constructive.
Sunt opinii, nu sunt critici si sunt constructive in masura in care sunt considerate opinii si nu critici.Noteeth
Vorbesc in calitate de cumparator al revistelor mai sus mentionate. Am cumparat G2NotR cu revista Level si G3 cu revista PC Games. Articolele din revista forumului seamana cu cele din revistele acelea. Ai citit si acele articole inainte sa vorbesti despre "criticile" mele?
Credeam ca e un topic dedicat revistei, nicidecum comentariilor mele. Macar am spus ceva concret nu o bolboroseala smechera ca a ta.Haha
replyReply
#17
(09-23-2013, 06:27 PM)Zamolxis1 Wrote: Nu vad ce a criticat Iuliu, ceea ce a spus el am observat si eu. Felul in care va exprimati seamana izbitor de tare cu felul in care se exprima cei de la Level. Desi stiu ca ati fost 100% originali in momentul in care ati scris revista.

Iuliu nu e criticat. Chiar ii multumesc personal ca ne-a informat despre asta. E chiar important sa stim orice prostie ce-am facut-o.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#18
(09-23-2013, 06:30 PM)Terente Wrote: E chiar important sa stim orice prostie ce-am facut-o.

Eu nu cred ca ati facut vreo prostie, se vede ca ati muncit si apreciez mult efortul vostru. Imi pare rau ca unii m-au inteles gresit.
replyReply
#19
(09-23-2013, 06:27 PM)Zamolxis1 Wrote: Nu vad ce a criticat Iuliu, ceea ce a spus el am observat si eu. Felul in care va exprimati seamana izbitor de tare cu felul in care se exprima cei de la Level.

Stilul se creeaza in timp. Aveti rabdare, stiu baietii ce fac.

Cat despre revista. Jos Palaria! Nu am avut timp sa o citesc insa arata demential de bine. Felicitari tuturor!
replyReply
#20
Multumim, Radu. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)