Poll: Cum vi s-a părut primul număr al revistei?
You do not have permission to vote in this poll.
Hmm. Se vede că sunteți la început.
16.67%
3 16.67%
E bun.
77.78%
14 77.78%
Este slab rău.
5.56%
1 5.56%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feedback: păreri, sugestii, etc.
#21
Am rasfoit si versiunea "live" a revistei postata pe site-ul World of Games si pot spune ca arata chiar mai bine decat cea in format pdf. Design excelent, doar putin exagerat background-ul unor texte. Nice work.
replyReply
#22
Am rasfoit si eu cat am putut pe aici, m-am oprit pe la interviuri, si la reteta de it, mai rasfoiesc cand o sa-mi fac chef.
Dar pot zice ca e destul de smechera, arata bine, si din ce am citit, nu au fost chiar atat de multe greseli( cred ca doua am vazut eu).
Deci, succes in continuare!
replyReply
#23
(09-23-2013, 11:23 PM)Iuliu Wrote: Am rasfoit si versiunea "live" a revistei postata pe site-ul World of Games si pot spune ca arata chiar mai bine decat cea in format pdf. Design excelent, doar putin exagerat background-ul unor texte. Nice work.

Pai si aici e publicata versiunea flash. (vezi linkul rosu). Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
partea cu interviurile e cireasa de pe tort foarte bine ...pentru o revista de aniversare e chiar scrisa bine nu comentez ..acuma pentru urmatoarele numere ma cam astept sa va indepartati putin de Gothic si sa va concentrati pe ce e nou aparut ...jocuri, filme, seriale, it, gadgeturi etc :d keep up the work Like
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#25
(09-24-2013, 02:30 PM)BeoWulf Wrote: partea cu interviurile e cireasa de pe tort foarte bine ...pentru o revista de aniversare e chiar scrisa bine nu comentez ..acuma pentru urmatoarele numere ma cam astept sa va indepartati putin de Gothic si sa va concentrati pe ce e nou aparut ...jocuri, filme, seriale, it, gadgeturi etc :d keep up the work Like

Ne îndepărtăm îți dai seama. Eu am speranța că următorul număr o să fie genial. Smile

+ big news: mă gândesc ca la următorul număr să ofer și varianta imprimată unui norocos cititor.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#26
Cum ar zice google-ul:
[Image: 1z1e7ag.jpg]
replyReply
#27
(09-24-2013, 03:26 PM)Robi Wrote: Cum ar zice google-ul:
[Image: 1z1e7ag.jpg]

Pe tine oricum te exclud din lista. Stai în Timișoara și e scump să trimit prin poșta până acolo. Haha Glumesc.. sau nu. Shark
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#28
(09-24-2013, 10:45 AM)Terente Wrote: Pai si aici e publicata versiunea flash. (vezi linkul rosu). Haha
Acum am vazut, am crezut ca textul rosu e doar un anunt, nici n-am pus mouse-ul pe el.Haha
replyReply
#29
Varianta html a revistei:

LINK

Varianta de început.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#30
Paaii la ce sa mai trimiti prin posta,bani in plus,intr-o zi in gara de nord imi fac aparitia si mi-o dai mie,scapi de cheltuieli inutile in plus...
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)