Poll: Cum vi s-a părut primul număr al revistei?
You do not have permission to vote in this poll.
Hmm. Se vede că sunteți la început.
16.67%
3 16.67%
E bun.
77.78%
14 77.78%
Este slab rău.
5.56%
1 5.56%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feedback: păreri, sugestii, etc.
#41
(11-10-2013, 10:41 AM)Warhell Wrote: Haidaţi cu număru 2.

Nu știu ce să zic despre numărul 2. N-am mai vorbit cu Bogdan de ceva timp în legătură cu proiectul. Când n-ai timp liber doar în weekend, nu poți să faci treabă, asta e. Credeam că o să am timp mai mult.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#42
(09-27-2013, 10:41 PM)Bogdan Wrote: Probabil ca nu, afaik, nu avem niciunul consolele pe care a aparut (primim donatii Smile )

Va donez un emulator .
xbox360emulator.net Wrote:News flash: GTA 5 Reported working with XeMu360!
Calitatea emularii pare buna din cate vad pe youtube.
replyReply
#43
La un asa joc ma indoiesc ca ar rula cat de cat ok fara un PC high-end. Nu stiu cum e cu X360, dar un emulator de PS2 cu jocuri vechi de aproape 10 ani mi se misca foarte greu cu totul la minim si speed hacks, ce-i drept pe un laptop slabut.

Mersi oricum pentru link, o sa tin in minte cand o sa imi cumpar un laptop mai bun Smile
replyReply
#44
Ha, se pare că interviul cu membrii Piranha Bytes și alte articole din numărul 1 al revistei playbook au fost preluate de peste 20-30 de site-uri, dintre care câteva au fost politicoși și au lăsat și link direct către site-ul de proveniență.

Anyways, chiar dacă până o să apară și numărul 2 o să mai dureze o perioadă nedefinită încă, este un proiect ce merită continuat.

Debia aștept să am din nou timpul liber de altă dată și să revin la activități de genul.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#45
Intr-adevar, am dat un search si se pare ca au fost ceva oameni care au vazut interviul / revista. Sunt curios pe ISSUU ce statistici sunt.

Oricum, si eu sper sa reusim sa reluam. Pentru mine alea 2 luni de munca la revista au fost una dintre cele mai bune decizii pe care le-am facut si m-au ajutat foarte mult la facultate. Sa nu mai spun ca a fost si foarte placut sa lucrez la articole Smile
replyReply
#46
http://www.risen-italia.it/?p=9957#more-9957

Va suna cunoscut acest interviu? Tongue
replyReply
#47
(02-25-2014, 07:12 PM)Raducu Wrote: http://www.risen-italia.it/?p=9957#more-9957

Va suna cunoscut acest interviu? Tongue

Mda. E un proiect care ma tenteaza si in care, intr-un viitor as vrea sa se dezvolte, eventual chiar sa se investeasca in el si sa iasa ceva frumos. Nu e ceva prea irealist, dupa mine.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#48
Te cred. Pe cuvânt de inorog.
Sup
replyReply
#49
(03-03-2014, 09:17 PM)Warhell Wrote: Te cred. Pe cuvânt de inorog.

Inorog? Nu nu, pe tine te reprezintă alte cuvinte.. inorogul e ceva la care visează fetele, tu ești românul obișnuit care n-are ce face și comentează aiurea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#50
Deci tu visezi inorogi? Uimire
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)