Poll: Cum vi s-a părut primul număr al revistei?
You do not have permission to vote in this poll.
Hmm. Se vede că sunteți la început.
16.67%
3 16.67%
E bun.
77.78%
14 77.78%
Este slab rău.
5.56%
1 5.56%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feedback: păreri, sugestii, etc.
#1
Ce părere aveți despre primul număr al revistei? Ce v-a plăcut și ce nu v-a plăcut. Suntem la început de drum, iar sfaturile voastre contează mai mult decât orice.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
Superb!
Ce-i drept, este peste asteptarile mele! "I'm impressed! and that's good for you!" cum ar spune Diego!
sunt cateva erori gramaticale si o imagine la una din pagini cam aiurea(la pixeli) dar merge!
Bravo baieti! keep it coming!
replyReply
#3
E acceptabil. Mi-aş fi dorit să se mai pună accent pe FIFA vs PES .. da' mna..
Şi aş vrea să ştiu cum aţi luat legătura cu producătorii cărora le-aţi luat interviu.
Sup
replyReply
#4
Thanks Cyrus35 si Warhell.

(09-23-2013, 03:07 PM)Warhell Wrote: 1. Mi-aş fi dorit să se mai pună accent pe FIFA vs PES .. da' mna..
2. Şi aş vrea să ştiu cum aţi luat legătura cu producătorii cărora le-aţi luat interviu.

1. Articolul cu Fifa vs Pes întradevăr nu este destul de detaliat. Eu l-am făcut și am avut rețineri când l-am scris. Mai trebuiau încă 2-3 pagini, sunt conștient de asta. Aici a intervenit faptul că suntem începători în domeniu și nu știm exact cum să ne organizăm cuvintele.

În numărul viitor o să știm mai multe, o să experimentăm mai multe și o să iasă mai bine.

2. Maladiq i-a contactat, iar răspunsul lor a venit după o săptămână și ceva. Acesta a fost motivul pentru care am amânat lansarea atât de mult.

3. Ne cerem scuze pentru greșelile gramaticale care s-au mai strecurat. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Interesant... nu ma asteptam sa faceti o revista. Imi place, sunteti inventivi si originali.Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#6
1. La albumele Metal e clar ca Terente a avut ideea Haha
2. A iesit foarte bine felicitari Smile
3. Sugestie : Ai putea vorbii despre serverul de multiplayer ca sigur va atrage multi fanii gothic ce nu au gasit un server unde sa joace si ei Smile

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#7
(09-23-2013, 05:20 PM)cornel Wrote: 1. La albumele Metal e clar ca Terente a avut ideea Haha
2. A iesit foarte bine felicitari Smile
3. Sugestie : Ai putea vorbii despre serverul de multiplayer ca sigur va atrage multi fanii gothic ce nu au gasit un server unde sa joace si ei Smile

1. Chiar deloc. Haha Eu nu sunt cu metalul. Stiu 5-6 formatii de metal, maxim. 'Ciocoflenderul' de pe Wogames e cu asta. Smile Apare la sfarsitul articolelor cine le-a facut. Eu apar ca:

Pepe the sheperd (mi-a mancat Bogdan o litera Haha )

2. Thanks.

3. Da. In urmatorul numar vedem cum facem.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#8
Guys, daca vreti sa va alaturati echipei de redactori, vrem sa scoatem numere cat mai lungi si mai bune. Smile In rest, asteptam cat mai multe pareri si recomandari, in fond revistele sunt scrise in primul rand pentru cititori Smile
replyReply
#9
A da si am uitat sa adaug ca imi place ca tratati cititorul ca un cititor nu ca un robot ce citeste ca sa se afle in treaba.... Adica la mai multe glume prin reportaje Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#10
Am citit cu atentie doar partea dedicata Gothicului si acolo am observat un aspect putin mai neplacut.
Trecand cu vederea unele greseli "de tipar" care ar trebui sa devina tot mai putine incepand cu numarul urmator, nu apreciez asemanarea izbitoare dintre articolele despre seria Gothic si cele publicate cu ceva timp in urma in LEVEL sau PC Games.
In schimb mi-au placut interviurile cu cei de la PB.
Restul revistei mi-a placut ca aspect general dar n-am citit pentru ca nu m-a interesat.Haha
Cred ca e un inceput bun dar mai trebuie lucrat la originalitate (vezi articolele mentionate mai sus). In rest, spor la treaba pentru numarul urmator.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)