Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Outlast - Horror Game
#1
Am auzit recent de jocul horror Outlast si m-am gandit sa-l fac cunoscut celor care nu l-au jucat inca. Eu azi l-am terminat si chiar nu ma asteptam sa fie chiar atat de reusit. Povestea, grafica, sunetele, cautarea continua a bateriilor necesare pentru camera de care te foloseai pentru navigarea prin intuneric... totul mi-a placut mult. Smile

Cerinte minime de sistem:
  • Requirements:
  • OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 - 64 bits *
  • Processor: 2.2 GHz Dual Core CPU
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3000 series
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 5 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible

Trailer-ul oficial:
replyReply
#2
La acest joc poti face infarct Haha Are unele faze foarte horror..... Si nu am mai vazut final mai ratat in toate jocurile pe care le-am jucat.....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#3
As juca, dar probabil nu imi merge, deci e cam trist ..
replyReply
#4
(10-04-2013, 07:38 PM)cornel Wrote: La acest joc poti face infarct Haha Are unele faze foarte horror..... Si nu am mai vazut final mai ratat in toate jocurile pe care le-am jucat.....

Nu-s de acord. Motivul in spoiler.

Game Ending spoiler:
Show Content
replyReply
#5
Reformulez nu e ratat e frustant....
Show Content

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#6
Şi totuşi, ăia doi gay fără chiloţi ce te tot fugăresc au şansa să fi supravieţuit? -_-
Sup
replyReply
#7
(10-05-2013, 09:44 AM)Warhell Wrote: Şi totuşi, ăia doi gay fără chiloţi ce te tot fugăresc au şansa să fi supravieţuit? -_-

Posibil sa-si fii bagat "maceta"(in ambele sensuri Haha ) si sa creada SWAT ca sunt 2 gay normali Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Herozero Browser game cornel 13 4,842 08-01-2013, 06:51 PM
Last Post: DYgYTaL

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)