Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator nou pe Wog
#71
Cu ce a gresit Old nick?

O sa fie un moderator nou?
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#72
(02-16-2014, 09:55 PM)Hegan Wrote: Cu ce a gresit Old nick?

O sa fie un moderator nou?

1. Tocmai ce am scris.. in postarea de mai sus.
2. Da. Unul sau chiar mai multi. Ramane sa dezbatem cu Cristi.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#73
Sa zic si eu ceva, imi cer scuze fata de staff si mai ales fata de Terente ca am provocat asta.
FlowerFlower
replyReply
#74
(02-16-2014, 10:00 PM)Dorel Wrote: Sa zic si eu ceva, imi cer scuze fata de staff si mai ales fata de Terente.

Esti incredibil frate. Nu ai de ce sa-ti ceri scuze. Smile No fucking reason.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#75
Tu trebuia sa dai warn si ban atunci cand ai simtit ca un user nu face ce trebuie.. Nu ai avut nici o vina. Eu am facut doar ce mi-ai cerut, adica ti-am scos functia de mod. Daca te-ai razgandit, imi spui mie sau lui Cristi.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#76
Eu nu înţeleg nimic aici. Voi nu ştiaţi că Iuliu era old nick?
Ce a făcut mai exact?
Sup
replyReply
#77
(02-16-2014, 10:41 PM)Warhell Wrote: Eu nu înţeleg nimic aici. Voi nu ştiaţi că Iuliu era old nick?
Ce a făcut mai exact?

Nu-mi spune ca tu stiai din surse sigur.. Sau spune-mi, ca ai 60% warning level si cu o complicitate de asta se face de un ban. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#78
Mă .. acum câteva luni dacă nu mă lasă memoria a apărut Iuliu. Vorbea exact ca old nick şi se implica în partea multiplayer, parcă şi pe la modding.
Eu mi-am dat seama .. şi credeam că şi voi v-aţi dat .. Tot pe atunci parcă aţi debanat contul lui old nick. Atunci eram sigur că Iuliu şi old nick sunt aceaşi. Şi credeam că şi voi ştiţi.. da' oricum nu m-o prea interesant subiectul.

Şi totuşi ce putea să facă atât de rău încât să-l banaţi aşa? Adică uită-te la mine, îmi bat joc pe aici şi voi mă umpleţi de warn-uri mici ..tocmai ca să nu se facă 100%. Şi când m-am descărcat atunci rău pe Kristi am fost banat doar o zi.
Îl cunosc pe old nick .. nu poate să facă el ceva mai rău decât mine. Haha
Sup
replyReply
#79
(02-16-2014, 10:43 PM)Terente Wrote: Nu-mi spune ca tu stiai din surse sigur.. Sau spune-mi, ca ai 60% warning level si cu o complicitate de asta se face de un ban. Haha
Ma gandeam eu ca seamana cu cineva. Haha
replyReply
#80
Era incapatanat si se punea in gura cu mine, la fel ca old nick. Am sesizat asemanarea, dar nu am crezut ca sunt aceeasi.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)