Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slow motion ? but why
#1
salut . am 2 gb ram , 258 mb placa video , procesorul de 1.36 ghz . am instalat si gothic 1 si 2 si atunci cand intru in jocuri imi merg in reluare Sad de ce ? nu am vreun driver instalat sau e de vina jocul ? astept raspunsuri Grin
replyReply
#2
Probabil este din cauza driverului de la placa video. Fii sigur ca e instalat.
FlowerFlower
replyReply
#3
Sau poate ai windows-u' puscat, daca tot compu iti merge greu, poate sa fie si asta.
replyReply
#4
hmm driverele sunt sigur ca le-am instalat . am win 7 si tot pc imi merge foarte bine Grin
replyReply
#5
Ma indoiesc ca iti merge ceva bine cu procesoru cela de Iphone, da parca gothicu mai facea probleme pe 7.
replyReply
#6
(11-29-2013, 06:41 PM)Robi Wrote: Ma indoiesc ca iti merge ceva bine cu procesoru cela de Iphone, da parca gothicu mai facea probleme pe 7.

Nu neaparat, eu am windows 7 de mult timp si imi merge perfect.
FlowerFlower
replyReply
#7
Fa un update la placa video just in case (chiar daca ai driverul instalat si ai facut update recent). Aceleasi probleme le-am avut si eu si dupa a mers.

Robi, afaik daca procesorul e dual/quad core inseamna ca e de cel putin 2,6, deci nu e chiar asa slab, macar pentru Gothic.
replyReply
#8
(11-30-2013, 12:52 AM)Bogdan Wrote: Robi, afaik daca procesorul e dual/quad core inseamna ca e de cel putin 2,6, deci nu e chiar asa slab, macar pentru Gothic.

Scuze de off topic dar ai inbox-u full cica.
Ce vrei sa zici cu asta?
Nici 1.3 nu e slab pentru G1/G2, ar trebui sa mearga..
Dar car e faza cu 2.6 , ca 2x1.3ghz nu e egal cu o 2.6ghz.
Asta din cate stiu eu in domeniu asta..
Nu mi-ar strica o explicatie sa nu mor prost.
replyReply
#9
explica-mi mai multe ... cum sa fac update la placa video
replyReply
#10
(11-30-2013, 12:44 PM)gothicar pro Wrote: explica-mi mai multe ... cum sa fac update la placa video
Pai daca e nvidia , intri pe sait-ul oficial, dai la drivere, iti alegi placa video, si ta da, iti descarci installer-ul si cam atata tot..
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)