Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propunere concurs
#11
Si eu am scris-o, as fii facut mai interesant finalul dar am incercat sa raman in "povestire scurta" Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#12
Eu am lungit-o la inceput.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#13
Vad ca v-ati pus deja pe treaba. Smile Vin si eu cu povestea facuta de mine cat de curand.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#14
Parca trebuia sa fie scurta frate, mor pana citesc atata Haha.
replyReply
#15
(12-27-2013, 08:21 PM)Robi Wrote: Parca trebuia sa fie scurta frate, mor pana citesc atata Haha.

Da exact, cand ma uitam la a lu' Cornel si dadeam in jos nu se mai termina pagina. Haha
FlowerFlower
replyReply
#16
Cornel a scris-o bine in asa fel sa fie usor de citit.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#17
Nu e vorba ca e greu sa citesti, dar e mult si oamenii (in mare parte doar eu ) au tendinta sa se planga ca prea mult strica...Haha
replyReply
#18
Pai in proiect era o poveste scurta si aseara intru pe gothic almanach sa imi fac o idee despre ce as putea sa scriu.... Si bang imi vine ideea sa scriu ceva despre Rhobar I pt ca este cunoscut foarte putin despre el incep si scriu.... As fii facut un roman,dar mi s-a facut mila de robi sa nu adoarma de la atata citit Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#19
Atunci fa un rezumat la ce ai scris daca ai mila de fratii tai Haha.
replyReply
#20
Pai povestea pe surt: Un robi nebun se duce in valea oaselor, gaseste un vrajitor intunecat,Hanibal, ce invoaca fostul rival al lui Rhobar I din morti.... Igor,rivalul lui Rhobar,isi creeaza o armata de zombi pentru al ucide pe Rhobar.Ivan il avertizeaza pe Rhobar si este trimis sa adune oameni pt al ajuta pe rege.Ivan ajunge impreuna 20.000 de soldati la capitala,Vengard, insa era aproape distrusa.Ivan primeste o arma de lnnos si il invinge pe Igor.Si au trait fericiti pana la adanci batraneti !! Haha Grin

Daca si asta e mult te bat cu Susano in cap Haha si asa finalul povestirii mare l-am facut special in versuri ca sa nu scriu alte romane Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sugestii concurs christmas 2014 Szekemri 18 6,694 12-23-2014, 01:22 PM
Last Post: Cyrus35

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)