Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 3: Titan Lords
Promitator, si chiar imi place magia din cate am vazut. Nu stiu ce sa zic de piratii dar celelalte doua tabere arata bine de tot.
replyReply
imi place rau de tot ce vad, dar nu vreau sa imi fac asteptari prea mari... Sad
2:59 scavangeru ala alearga in jurul cozii? Haha))
4:26 la combat nu pot sa zic nimic pana nu sunt la butoane, din ce vad sunt 50/50 nici prea-prea nici foarte-foarte
5:35 nu-mi place skill tree-ul ala deloc... 1/3 , 3/3 wtf? in schimb e ok ca ai traineri Grin
6:45 voodoo pirates hmmmm e ok, nush ce a fost prin risen 2, dar cred ca puteau sa faca voodoo si separat pirates o factiune secundara sau invers...
6:55 Dragon Snapper exact cum am banuit in poze Grin oare avem si Dragoni? Grin
am vzt pana la min 9 si fara sunet... revin sau nu cu alte "reviewu-ri"
nu-mi place combinatia magie + arma, nici harta aia in colt...
replyReply
Wow. Am ajuns la minutul 1:19.. God ce-mi place cladirea aia! G1 style catacombs!!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
ohhhh da!!!! am uitat sa zic de aia.. e geniala!!!! pun pariu ca e pyranha style de dai in ele si nu nimeresti calea cea buna Grin
replyReply
Cred ca e prima data cand joc un rpg cu clasa de magician prima data Like really like the moves .
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
+1 BeoWulf, same here Haha
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
replyReply
(07-24-2014, 11:29 AM)BeoWulf Wrote: Cred ca e prima data cand joc un rpg cu clasa de magician prima data Like really like the moves .
Da, aduce a bending Grin
replyReply
(07-23-2014, 09:16 PM)BeoWulf Wrote: Daca tot nu il pune nimeni ... Like

l-am revazut, de data asta pana la capat cu tot cu sunet... si imi bate inima ca la nebuni!
arata prea bine, suna prea bine, informatiile sunt prea ok... oare sa fie asta jocul pe care il asteptam de la gothic pana in prezent? :O fucking awesome!
Sper sa nu ma dezamageasca mai rau ca gothic3, si oricat mi-as dori sa nu am asteptari prea mari, deja e prea tarziu, dupa filmuletul asta AM ASTEPTARI PREA MARI! Sad
replyReply
A inceput cineva sa-l joace pe consola? pe pc il luam mai tarziu vad.

Desi abia astept sa-l joc, acest video m-a dezamagit putin https://www.youtube.com/watch?v=04GompVvKDw

Miscarile la combat par copiate din R2, vad ca sunt pistoale (gay..) iar Patty arata oribil cu rosul ala in obraji, imho.
replyReply
acel video e pe xbox , e și normal sa te dezamăgească
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen 3 - requirements (cerinte sistem) Szekemri 1 2,842 07-08-2014, 05:01 PM
Last Post: Edd
  Risen 3 - Gameplays/trailers Szekemri 0 2,171 05-10-2014, 08:32 PM
Last Post: Szekemri
  Risen 3 - Personaje (to be updated) Szekemri 0 3,606 02-22-2014, 11:17 AM
Last Post: Szekemri
  Risen 3 - Poveste Szekemri 0 2,745 02-22-2014, 11:16 AM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)