Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 3: Titan Lords
Scarile nu le urci te teleporteaza sus/jos
replyReply
L-am terminat cu aproape toate side-questurile facute, am mers pe Demon Hunter "pozitiv" .

Cum s-a spus mai sus, e un risen 2 improvizat (nu mult)is o, desi combatul e foarte lent, dar m-am obisnuit.

Nu este deloc 'back to the roots' , singurul lucru a fost ca a aparut Mud si Moe, care se purtau la fel ca in G1 si G2 (sper ca nu e un spoiler urias xD )

A fost ok jocul, poate mai incolo il voi juca si voi merge pe Mage . Dar sunt zeci de lucruri pe care le-ar fi putut improviza si sa fie cu adevarat gen Gothic, sunt multe chestii nefinisate, poate le vom discuta dupa ce termina mai multi dintre voi jocul, sa nu facem spoiler masiv Smile
replyReply
Si eu incerc sa ma aliez cu demon hunteri dar imi tot dispar questurile din log.
De ex daca iau questul de la smith si dupaia vorbesc cu druidul inainte sa il termin,imi dispare din log.
Era ok jocul daca mergea...
replyReply
Mud?!? si Moe? video sau screenshot va rog! Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
(08-15-2014, 10:28 PM)cornel Wrote: Mud?!? si Moe? video sau screenshot va rog! Grin

Si eu vreau sa vad un screen cu Mud.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Si eu tot cu mud vreau in special Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Top Game Moment: Meeting a little bastard called Mud who followed me around everywhere, stayed out of fights, and did nothing but criticise me. There was a big payoff at the end for not killing him, I can tell you.
replyReply
Scapi de el cand ajungi la templu, o sa se opreasca sa caute comoara(inexistenta). E chiar acea misiune cand te lupti cu Magoth sau cum ii spune la paianjanul acela mare.
Am terminat jocul, sub asteptarile mele, dar totusi satisfacator, cu siguranta peste Risen 2.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
Cred ca majoritatea am mers pe DemonHunter si Human Smile Mi s-au parut cei mai interesanti, o sa incerc si cu voodoo pirate.
Cand l-am vazut pe Mud prima intentie pe care am avut-o a fost sa-l omor ! Jocul a fost plin de faze comice. In antigua, undeva langa plaja era o rata cu numele "Little Timmy" Peste tot gaseai ceva, si mai ales replicile companionilor tai. Interesant mi s-a parut in momentul in care m-am alaturat Demon Hunterilor, companionul meu Edward, pe care l-am luat peste tot, s-a "upgradat" si el. Tuns chel, si a primit armura de Scout. Oare se intampla asa cu alte personaje care te acompaniaza ? Spre exemplu Patty cu piratii ? si eventual Horus cu Guardians ? Dar Horus e deja Guardian...
replyReply
Tocmai am vazut din gameplay ca:
1.combatul e praf
2.seamana extraordinar de mult cu risen 2
3.grafica e faina
4.are cam multe bug-uri
5.e dubios de unbalanced... totusi gothic era hardcore,dar aveai mai multe sanse sa ramai in viata
6. gothic 1 ii da clasa...
7.mini-map-ul arata ca dracu...

Verdict din partea mea: FAIL!

Gameplay-ul:

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen 3 - requirements (cerinte sistem) Szekemri 1 2,844 07-08-2014, 05:01 PM
Last Post: Edd
  Risen 3 - Gameplays/trailers Szekemri 0 2,175 05-10-2014, 08:32 PM
Last Post: Szekemri
  Risen 3 - Personaje (to be updated) Szekemri 0 3,609 02-22-2014, 11:17 AM
Last Post: Szekemri
  Risen 3 - Poveste Szekemri 0 2,747 02-22-2014, 11:16 AM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)