Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 3: Titan Lords
(08-19-2014, 12:20 AM)Bogdan Wrote: AngryJoe mi se pare un imbecil. Acestea fiind spuse, el juca acolo versiunea de Xbox, care e foarte posibil sa fie mai slaba decat cea de pe PC, ce

Uitate la review-urile pt Risen 2 si 3,pune punctul pe i Wink.
Critica exact partile proaste si nu uita sa le mentioneze pe cele bune.
Daca nu esti de acord cu ce spune in review-ul la risen 2 , esti un se intelege.
Ii sariti in cap ca a adus o critica bine meritata catre Pyranha ,Risenurile chiar au fost simplificate fata de Gothic.
replyReply
Salut.

In capitolul 4 in skull island la misiunea ,,reunion'' trebuie eliberati cei trei magi. Cum se poate ajunge la Chani? (pe Zacharias l-am gasit)
De unde se poate deschide a doua poarta spre Chani? (prima se deschide cu maneta de sus, la care ajungi pe scari)

Multumesc.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
Eu m-am facut pasare si am zburat pana acolo. Dar nu de jos, ca nu poti ajunge asa, eram in cilindru, cu vedere la maneta, chiar putin mai sus, si am planat pana acolo.
replyReply
Calitatea lui AngryJoe de a fi imbecil nu are legatura cu subiectul despre care discuta (mult spus). L-am mai vazut si in alte ocazii, chiar si aici pe forum, postat de cornel parca (m-am abtinut sa comentez atunci). Din pacate, nici nu pot sa fiu obiectiv, pentru ca ma deranjeaza simpla vedere a fetei sale. Am sentimente asemanatoare fata de PewDiePie, dar macar ala are o fata placuta.
replyReply
Stiu la ce te referi Haha
Mam uitat la toate 3 si in afara de primul a spus totul corect.
replyReply
Salutare!

Sunt multe de zis despre joc, dar am sa ma rezum la cateva vorbe. Pentru mine bilantul jocului este pozitiv, m-a facut sa il incep a doua oara. Este adevarat, are multe lipsuri, dar si multe lucruri captivante. Pentru cei care nu l-au incercat inca, puteti arunca o privire, nu strica.

Intrebare legata de un subiect care mi-a atras atentia si m-a facut sa caut mai mult pe net:
Stie cineva toate stadiile pentru "Soul"? Sunt destul de multe aspecte de precizat despre ramura asta - chiar daca nu schimba foarte multe lucruri in joc.
replyReply
@gigea Multumes pentru raspuns.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen 3 - requirements (cerinte sistem) Szekemri 1 2,801 07-08-2014, 05:01 PM
Last Post: Edd
  Risen 3 - Gameplays/trailers Szekemri 0 2,134 05-10-2014, 08:32 PM
Last Post: Szekemri
  Risen 3 - Personaje (to be updated) Szekemri 0 3,579 02-22-2014, 11:17 AM
Last Post: Szekemri
  Risen 3 - Poveste Szekemri 0 2,713 02-22-2014, 11:16 AM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)