Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
#1
Runda 11...
#2
Ok deci, Iehova n-a avut nimic cu americanii şi ruşii ... dar se pare că a avut ceva cu babilonienii. Cred că îmi place deja ... dă semne rasiste ..şi se pare că nu e prima dată. Mă pocăiesc cât de curând.

O ultimă întrebare în legătură cu religia pe care o mai am.
Conform bibliei, Pământul e mult mai tânăr decât cred oamenii de ştiinţă.
Mă tot gândesc ... dacă dinozaurii au existat cu acum mai bine de 50 milioane de ani ... cum poţi să accepţi că Pământul are doar ~6000 de ani? Fosilele ălea nu apar aşa peste noapte ...
Şi dinozaurii nu sunt singurele chestii mult mai bătrâne decât vârsta biblică a Pământului.
Sup
#3
(03-12-2014, 07:27 PM)Warhell Wrote: Ok deci, Iehova n-a avut nimic cu americanii şi ruşii ... dar se pare că a avut ceva cu babilonienii. Cred că îmi place deja ... dă semne rasiste ..şi se pare că nu e prima dată. Mă pocăiesc cât de curând.

O ultimă întrebare în legătură cu religia pe care o mai am.
Conform bibliei, Pământul e mult mai tânăr decât cred oamenii de ştiinţă.
Mă tot gândesc ... dacă dinozaurii au existat cu acum mai bine de 50 milioane de ani ... cum poţi să accepţi că Pământul are doar ~6000 de ani? Fosilele ălea nu apar aşa peste noapte ...
Şi dinozaurii nu sunt singurele chestii mult mai bătrâne decât vârsta biblică a Pământului.

Am mai spus si repet: in topicul asta nu se vor tine dezbateri/discutii pe astfel de subiecte. Exista un topic dedicat acestui lucru, si odata ce va fi deschis (daca va mai fi deschis) esti liber sa postezi acolo (asta doar daca vei reusi sa scapi de ban-ul care asteapta la usa; cu 80% warn nu ma astept sa o duci prea mult) si iti voi raspunde (e atat de usor de raspuns la ce ai zis tu mai sus). Asa ca, orice alt post pe tema asta va fi considerat off-topic (deoarece exista deja un topic dedicat subiectului) si sanctionat ca atare. Wink
#4
Noi sa fim sanatosi.
#5
Eu sunt de parere ca in postul numarul 3 Cristi a fost destul de explicit, discutiile legate de religie nu au ce cauta in acest topic. Chiar nu ne putem intelege?
#6
Voi ati spus toate alea ca sa postati imagini cu un campion sau ca sa aratati ceva?
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#7
(03-13-2014, 02:28 PM)Hegan Wrote: Voi ati spus toate alea ca sa postati imagini cu un campion sau ca sa aratati ceva?
A fost postata doar o imagine .


@Meph144 Doar atat ai reusit ? Eu am aflat cum sa devin nemuritor.
#8
Ce pacat, deci mai trebuie sa te suport mult timp!
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#9
(03-13-2014, 03:54 PM)soul of darknes Wrote: Doar atat ai reusit ? Eu am aflat cum sa devin nemuritor.

Haha esti ....dinala ba..... un geniu, asa ma..
#10
(03-13-2014, 02:33 PM)meph144 Wrote: Postul numarul 3 ma facut sa rad .Rly.
"Warhell tias raspunde dar topicul despre religie este inchis.Continuati discutia acolo " ... Haha
Si eu am inventat calatoria in timp,din pacate nu exista un topic pt asta deci nu pot sa va spun cum sa trageti cu ochiul in viitor Sad

Daca era dupa mine, Religion Thread era deschis. Eu de abia astept sa am ocazia sa va raspund (si in acelasi timp sa va arat cat de ilogici puteti sa fiti, nici macar nu v-ati prins ca Warhell a plecat de la niste premise false, asa ca tot ce a urmat in continuarea postului era la fel de fals... mai multe detalii cu prima ocazie), dar nu o voi face in topicul asta. Faceti o petitie pentru redeschiderea acelui topic daca vreti, eu nu va opresc. Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)