Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Games like..
#11
Cnad o sa iti iei PC mai bun sa incerci Metal Gear Rising:Revengeance....e foarte tare jocul desi nu am avut placerea sa il joc pe PC-ul meu din bambus....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#12
Încearcă Fable: Lost Chapters.
Sup
replyReply
#13
Diablo II? Haha
replyReply
#14
@Warhell: Nu merge Haha ca am incercat si ala . Dar mersi oricum.
@Marian: Mersi boss, chiar miai fost de ajutor. Si in legatura cu Gothic-ul, ai dreptate. De cand am jucat Gothic inteleg toate RPG-urile(sensul lor) mai ales ca eu puneam pe un char. DEX,INT si STR(eram un fel de magician-razboinic ce manuieste arcul bine) =]](asa a fost primul char din gothic1 Haha ).
@Robi: L-am jucat cand aveam vreo 8-9 ani si nu l-am inteles. Dar cred ca acum o sa il inteleg, mersi pentru sugestie.
@Carnage: Fiecare cu gusturile lui, dar jocul acela ce ai propus prima data mi se pare cam prostesc(din cauza ca eu caut si open world). Dar dinou, mersi pentru efort.
@BeoWorlf: Mersi si tie o sa incerc Blade OF Darkness, pentru ca pe celalt il stiu si e cam nasol.

Apropo, mi-am luat WoW de curand, pe FREAKZ (Jucam si mai de mult Haha cand aveam 1 GB ram) dar acum mi se misca infernal cand sunt in oras..Cateva sugesti cum as putea face sa mearga mai repede jocul(am totul la Low si Rezolutia este cea mai mica).
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#15
oblivion
o sa ai nevoie de OLDblivion
replyReply
#16
Eu am 2x2ghz, 2gb ram si 256vram si mai am cateodata lag prin orasele din lol cand e prea multa lume, am jucat pe Molten da totusi , nu stiu daca ai ce sa ii faci ca sa-ti mearga mai bine.
replyReply
#17
(03-31-2014, 08:00 PM)meph144 Wrote: oblivion
o sa ai nevoie de OLDblivion

Ce e cu asta? E pentru WoW, s-au pentru ce?
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#18
Oblivion face parte din seria The elder scrolls. E un rpg.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#19
Banuiam eu Haha. Dar nu cred ca merge ..
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#20
Mie mia mers pe un pc putin diferit de al tau Wink
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mafiot Games!! Hydrax 16 3,326 10-22-2014, 03:03 PM
Last Post: Hydrax

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)