Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Games like..
#21
MOOOORRR!!!Ajutati-ma va rog, mor de plictiseala Deus exe ala imi place doar ca mor din minut in minut la EASY, Gothic 1 si 2 notr nu le-am terminat complet..la gothic 1 am ramas in cave la sleeper si apoi am crezut ca l-am terminat si nu e asa si la gothic 2 notr am ramas la chapter 3 cand e sa-l bat pe Raven..Si mie lene sa iau totul de la capat deoarece stiu deja povestea si misiunile. Morrowind e plicsitor si dialogurile prea lungi, WOW imi merge in realuare, Counteru' e deja prea plictisitor.. Si knights of the temple e plictisitor, dai cu sabia si omori incontinu', parca e survival. Si Mount and Blade v 1.011 merge in reluare.Dati-mi va rog un joc misto!!FAST!!

Si datimi un joc gen Mount and Blade..dar nu cum a zis Marian ca knights of the temple, unul tot asa sa cuceresc teritori, sa fie cu cai armura, shield, sabii, sa poti recruta oameni, sa incepi si tu ca un recrut si sa ajungi tare. Nu trebuie exact cum am zis, dar ceva apropiat..Ca MOR DE PLICTISEALA!!
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#22
Legacy of Kain.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#23
Am zis ca il incerc dar am uitat, thx ;d ! Apropo , stiti vreun joc gen minecraft dar sa imi mearga?Sau minecraft dar nu online, offline numa sa imi mearga Grin Cat mai repede va rog !! Tongue
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#24
Încearcă Serious Sam. Nu te plictiseşti nici să vrei. Haha
Sau dacă îţi merge, Company of Heroes.
Sup
replyReply
#25
(04-06-2014, 03:48 PM)Hydrax Wrote: Si datimi un joc gen Mount and Blade..dar nu cum a zis Marian ca knights of the temple, unul tot asa sa cuceresc teritori, sa fie cu cai armura, shield, sabii, sa poti recruta oameni, sa incepi si tu ca un recrut si sa ajungi tare. Nu trebuie exact cum am zis, dar ceva apropiat..Ca MOR DE PLICTISEALA!!
M&B are un stil unic din cate stiu. Nu cred ca vei gasi altceva asemanator, cel putin nu printre jocurile mai vechi, care sa iti mearga tie.
replyReply
#26
incearca Age of Pirates Caribbean Tales este si 2 asta daca iti merge desigur sau Sid Meier's Pirates
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#27
Rune Classic ,Severance
replyReply
#28
(04-06-2014, 09:36 PM)BeoWulf Wrote: incearca Age of Pirates Caribbean Tales este si 2 asta daca iti merge desigur sau Sid Meier's Pirates
Sid Meier's Pirates pare interesant, si cand sa ma joc 30minute dp instalate, ce sa vezi? EROARE!!Imi da o chestie cu Direct X , ce sa fac ? Ca pe net zice sa am direct x 9.0c(am), sa schimb din config.ini rezolutia la cea de pe desktop ( am 1440 x 900 ) sau sa pun in config.ini DisableShader de la 0 la 1..si nu merge, ajuta-ma.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#29
Uite niste idei: Outcast, Drakan: The Order of the Flame, Scrapland, GUN, Beyond Good and Evil.

Apropo, stiti ca incepusem un topic de recomandari?
replyReply
#30
GUN mi se pare interesant, o sa-l iau. La sid meier pirates mai astept sugestii.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mafiot Games!! Hydrax 16 3,179 10-22-2014, 03:03 PM
Last Post: Hydrax

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)