Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Games like..
#31
Eu personal nu am gasit niciun joc atat de BESTIAL sa inlocuiasca seria Gothic . Skyrim mi s-a parut dragut ... Dar oricum daca vrei sfatul meu tine-te de Gothic ca e BESTIAL (repet). Cand o sa-ti iei pcu ala in vara cu 2-3 gb ram si alte chestii incearca assasins creed si tomb raider . pana atunci tine-te de gothic Haha
replyReply
#32
Hmm.. Nu am mai postat de mult aici, si as vrea sa continuati cu recomandarile, am acel PC, placa video e Nvidia GeForce GT 220M 1GB ( Supports up to 1.5GB ) si am cam incercat toate jocurile.. unele le-am terminat altele le-am sters ( plictiseala, sau ca nu imi placeau ) deci va rog frumos daca vreti sa reincepeti recomandarile ca am ramas in pana de idei :/ ..
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#33
Cineva va rog ? :/ Sad
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#34
Assassin's Creed 1 o sa-ti mearga .. si la fel si 2-ule, Brotherhood si Revelations. Ultimele 3 putin mai in lag posibil dar iti merg. O sa-ti pierz mult si bine timpul cu astea.
Sup
replyReply
#35
Daca nu joci AC4 Black Flag degeaba.
replyReply
#36
(05-20-2015, 05:40 PM)soul of darkness Wrote: Daca nu joci AC4 Black Flag degeaba.

Ai ramas la Black Flag? Haha Eu mi-am comandat deja Rogue...
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
replyReply
#37
Black flag și Assassins Creed 2 + AC2B au fost cele mai tari ,Rogue copiaza mai mult Black Flag-ul dar nu îl întrece la grafica, probabil din cauza ca a fost făcut pentru console last gen
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#38
(05-21-2015, 02:45 PM)Hiperboreanul Wrote:
(05-20-2015, 05:40 PM)soul of darkness Wrote: Daca nu joci AC4 Black Flag degeaba.

Ai ramas la Black Flag? Haha Eu mi-am comandat deja Rogue...
Noua optiune pe tpb.se?
replyReply
#39
Nu se poate spune ca Rogue ii mai fain ca Black Flag, da' tot ii misto.
Mi s-a parut prea scurt Rogue, poate d'aia...
Sup
replyReply
#40
incearca The Witcher(primu din 2007-si eu aveam tot un gt 220 cand l-am jucat si o mers ok)..Dupa parerea mea se aseamana cel mai mult cu gothic (plus ca ambele sunt facute de developeri europeni,care stim cu totii ca sunt cei mai ok cand vine vorba de calitate contra castig propriu)
"Three can keep a secret, if two of them are dead" ~ Benjamin Franklin
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mafiot Games!! Hydrax 16 3,326 10-22-2014, 03:03 PM
Last Post: Hydrax

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)