Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum [2] - 2014
#1
Avem nevoie de sugestiile voastre. Le așteptăm, ca de obicei.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
Poate vreti sa lasati useri sa isi editeze/stearga posturile .
replyReply
#3
(04-23-2014, 11:18 AM)meph144 Wrote: Poate vreti sa lasati useri sa isi editeze/stearga posturile .

Exact asta voiam sa zic. Noroc c-ai postat-o tu.

Kristi, what do you say about this? Sincer, nici nu m-am uitat prea atent la ce restrictii au userii in legatura cu asta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#4
Defapt se pot edita postarile timp de 10 ore(ceea ce e bine) , de sters ar trebui pusa restrictie cam pe la 10-20 minute, caci poate cineva are chef sa isi stearga postarile dupa 2 zile si nu e tocmai bine. Mie mi se pare ok asa cum este. Pentru sters si editat postari exista privilegiat, pe care il au doar cei care merita Smile
FlowerFlower
replyReply
#5
(04-23-2014, 11:26 AM)Dorel Wrote: Defapt se pot edita postarile timp de 10 ore(ceea ce e bine) , de sters ar trebui pusa restrictie cam pe la 10-20 minute, caci poate cineva are chef sa isi stearga postarile dupa 2 zile si nu e tocmai bine. Mie mi se pare ok asa cum este. Pentru sters si editat postari exista privilegiat, pe care il au doar cei care merita Smile

De asta ziceam ca nu cunosc limitele de timp. La editat e si prea mult atat cat e acum. La sters mai trebuie sa dezbatem, daca e.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#6
10 ore sunt 15 minute
replyReply
#7
Limita pentru editarea postarilor e de 15 minute. Ar putea fi marita, dar mai mult de 60 de minute nu cred ca ar fi bine (desi avem plugin-ul "Post History Log" Grin ). Iar la partea cu stersul postarilor, as zice "Nu, multumim". Daca creatorul unui topic isi sterge primul post, atunci intregul topic este sters... am putea readuce topicul, dar e mai bine sa prevenim decat sa reparam. Smile Dar o limita de timp de x minute in care sa iti poti sterge postul, e ok.
replyReply
#8
(04-23-2014, 04:10 PM)Kristi Wrote: Limita pentru editarea postarilor e de 15 minute. Ar putea fi marita, dar mai mult de 60 de minute nu cred ca ar fi bine (desi avem plugin-ul "Post History Log" Grin ). Iar la partea cu stersul postarilor, as zice "Nu, multumim". Daca creatorul unui topic isi sterge primul post, atunci intregul topic este sters... am putea readuce topicul, dar e mai bine sa prevenim decat sa reparam. Smile Dar o limita de timp de x minute in care sa iti poti sterge postul, e ok.

15 minute sunt destule. Ștersul postării rămâne de văzut. Dacă se mai strâng doritori (3 să fie, având în vedere activitatea momentană), se aplică. Cel mai bine cred că așa e. Democrație. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
(04-23-2014, 04:10 PM)Kristi Wrote: Limita pentru editarea postarilor e de 15 minute. Ar putea fi marita, dar mai mult de 60 de minute nu cred ca ar fi bine (desi avem plugin-ul "Post History Log" Grin ). Iar la partea cu stersul postarilor, as zice "Nu, multumim". Daca creatorul unui topic isi sterge primul post, atunci intregul topic este sters... am putea readuce topicul, dar e mai bine sa prevenim decat sa reparam. Smile Dar o limita de timp de x minute in care sa iti poti sterge postul, e ok.

Parca acum ceva timp era 600 de minute. Nu am mai editat de mult postari, scuze.
FlowerFlower
replyReply
#10
15 minute e extrem de putin. Sper ca nu e tot din cauza aia cu teoria conspiratiei in care un user injura pe altul iar apoi editeaza ca sa fuck-the-police. Macar cateva ore mi se par de bun-simt, pentru ca ar putea exista situatii in care sa fie nevoie de editarea unui mesaj dupa mai mult timp, evitarea postarilor duble fiind una dintre ele.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sugestii concurs christmas 2014 Szekemri 18 6,697 12-23-2014, 01:22 PM
Last Post: Cyrus35
  Sugestii: numele revistei Szekemri 44 12,952 09-03-2013, 01:13 PM
Last Post: D13g0
  Modificari pe forum Kristi 0 1,459 04-03-2013, 07:12 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)