Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EA Fifa World 2014
#11
(04-28-2014, 07:46 AM)Dorel Wrote: Id-ul meu este DorelDinamo. Haha

HUAAA!!! Haha Nu cred ca o sa joci prea bine cu un asa nume Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#12
M-am apucat si eu de el (cornel360) dar se vede clar ca este in beta... Lag(nu mare dar are unele momente cand merge slow motion),ori nu mai stiu eu controalele,dar jucatorii nu se duc la minge se tin si stau in jurul adversarului cu mingea,dar nu se bag la ea...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#13
Quote:dar jucatorii nu se duc la minge se tin si stau in jurul adversarului cu mingea,dar nu se bag la ea...

Pai normal, tu ai vazut cu ce echipa te da la inceput?

Dupa ce o sa iti faci o echipa cat de cat rezonabila o sa vezi ca altfel vor sta lucrurile. Haha
FlowerFlower
replyReply
#14
Nu e vorba de jucatori; au pus apararea pe tactical, ceea ce inseamna ca tu trebuie sa controlezi miscarea jucatorului si sa apesi butonul de deposedare la momentul potrivit. Altfel, S-ul tinut apasat doar tatoneaza. E mai realist asa, dar si mult mai greu.

Si legat de beta, cred ca in afara de rezolvarea lag-ului si a problemelor legate de conectivitate si servere, nu se vor mai schimba prea multe. Sper totusi sa nu lase butoanele pe acel unic preset. M-am obisnuit cu el cei drept, insa nu ii vad rostul. Oricum, alte elemente de gameplay din timpul meciului sunt sigur ca nu vor mai fi, pentru seria FIFA trebuie si ea sa vanda :) Bine, avand in vedere ca e un joc gratuit eu ma multumesc si cu atat.
replyReply
#15
Mersi pentru info... mi-am facut si eu o ochipa cat de cat acceptabila e silver...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#16
(05-02-2014, 09:39 AM)cornel Wrote: Mersi pentru info... mi-am facut si eu o ochipa cat de cat acceptabila e silver...

Ceea ce vroiam sa zic este ca daca nu ai o echipa buna jucatorii nu se inteleg bine, acolo unde iti vezi echipa sunt liniile alea intre ei, iar daca sunt verzi echipa coopereaza perfect. De obicei e bine sa ai jucatori de la aceeasi echipa (in realitate) sau de aceeasi nationalitate.

(Asta stiam, s tatonare, d deposedare usoara si a deposedare prin alunecare.)
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)