Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme conectare Gothic Multiplayer.
#21
(06-29-2014, 03:34 PM)Hegan Wrote: Da dar acum il reinstalez poate va merge asa.

Nu merge nici acum wog.vdf trebuie scris sau simplu, trebuie sa fie de tip vdf sau nu? Cum il fac asa?

Descarci asta si extragi arhiva unde ai tu instalat Gothic II, in folderul data.

[Image: 2i7st1t.jpg]
FlowerFlower
replyReply
#22
In sfarsit, poti intra te rog sa ma ajuti sa ma loghez?
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#23
(06-29-2014, 04:23 PM)Hegan Wrote: In sfarsit, poti intra te rog sa ma ajuti sa ma loghez?

Intra pe multiplayer.worldofgothic.ro si inregistreaza un cont nou acolo. Apoi cant intri pe server tastezi /login Nume parola (numele contului de pe multiplayer.worldofgothic.ro , parola tot cea de pe acel forum).
FlowerFlower
replyReply
#24
LoL, ce chestie.. Stiti ca in acea casuta de la gmp scrie Nickname si trebuie sa il pui pe al tau.. Cand intru cu numele pus acolo Hydrax nu imi apare nici lista de playeri nici nimic (am incercat cu /login Hydrax parola) si continua aratand connecting.. cand is cu nickname la nume ( prea troll faza =]] ) imi intra pe server si imi arata cu joining si playeri, boti dar imi arata 0 ms cand dau pe F5. Dar degeaba scriu si acolo /login Hydrax si parola dar degeaba.. WTF? Ajutati-ma va rog!!
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#25
(06-29-2014, 05:33 PM)Hydrax Wrote: LoL, ce chestie.. Stiti ca in acea casuta de la gmp scrie Nickname si trebuie sa il pui pe al tau.. Cand intru cu numele pus acolo Hydrax nu imi apare nici lista de playeri nici nimic (am incercat cu /login Hydrax parola) si continua aratand connecting.. cand is cu nickname la nume ( prea troll faza =]] ) imi intra pe server si imi arata cu joining si playeri, boti dar imi arata 0 ms cand dau pe F5. Dar degeaba scriu si acolo /login Hydrax si parola dar degeaba.. WTF? Ajutati-ma va rog!!

Nu conteaza numele, nu stiu de ce, dar tu esti singurul care nu poate juca, am impresia ca e de la windows-ul sau conexiunea ta, alta cauza nu gasesc.
FlowerFlower
replyReply
#26
Am windows xp 32 bit. Si am net de la RDS, dar cand intru cu nickname imi arata cine e pe server si dastea, de exemplu acum o ora erai tu cu Hegan si ogramada de boti..
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#27
Vrei sa intri acum?
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#28
Am intrat acum cateva minute.. Chiar, cu nickname-ul Hydrax si uitati voi:
[Image: untitled.jpg]

Am dat si /login Hydrax si parola pusa pe acel forum..Dar tot asa imi arata.. Ce sa fac?
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#29
Deci daca tot nu este un thread cu discuti gothice multiplayer am sa las aici experienta mea de 5 minute in gmp Haha
de unde iau arme si armura? cine imi da questuri? treburile astea trebuia rezolvate de la primul npc care il întâlnești adica magicianul ala, sa te îndrume barim dute la "x" si adu arma "Y" dute la "w" care te invata sa o manuiesti etc...si o alta problema (nu stiu daca e de la mine ) monștri care nu sunt puși bine pe harta ,ii vezi cum sar de colo colo fara sa te atace dar tu poti sa ii ataci in rest e bine totul cu siguranta un upgrade fata de anul trecut Smile
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#30
Fratilor, daca ma ajutati sa pot juca GMP as fi cel mai fericit din lume si cel mai recunoscator..Cineva care se pricepe cat de cat sa luam legatura si sa facem cumva prin teamwiver se poate? Va rogg.

P.S.: Atunci cand intrasem era si BeoWulf online Haha.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,737 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,356 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer - discuții generale Szekemri 291 57,091 08-26-2014, 08:06 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 14,661 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,254 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)