Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic multiplayer - discuții generale
#51
(07-02-2014, 01:09 PM)cornel Wrote: Inteleg sa fie greu,dar necesita prea mult timp si cel mai rau e ca sunt repetitive... daca erau diferite poate nu se instala asa repede monotonia si plictiseala...

Stii, daca nu erau repetitive, acum insemna ca tu trebuia sa omori orci.
FlowerFlower
#52
Nici chiar asa... Dar numai din omorat monstri iese un MMORPG obisnuit ca metin...Macar daca erau si alte lucruri de facut, cu asta ma dezamagit GMP-ul ca este prea comun...era mult mai fain daca faceau povestea sa poata fii jucata Co-op...Momentan iau o pauza de la GMP ne mai auzim...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
#53
(07-02-2014, 01:41 PM)cornel Wrote: Nici chiar asa... Dar numai din omorat monstri iese un MMORPG obisnuit ca metin...Macar daca erau si alte lucruri de facut, cu asta ma dezamagit GMP-ul ca este prea comun...era mult mai fain daca faceau povestea sa poata fii jucata Co-op...Momentan iau o pauza de la GMP ne mai auzim...
=))))))))))))))))))))
Auzi ma, povestea din gothic co-op, cat trebuie Dorel sa lucreze sa faca asta ? + ca nu poti schimba lumea.
Ii omori repede daca ai arma buna si te axezi doar pe un anumit stil de lupta, tu ai pus pe arc, pe dex, pe str.Eu am pus doar 1h\trophies\str.
#54
Am facut goblini mai slabi. La warrior de la 60 str am pus 40 si la green de la 40 la 20 si la skeleton de la 100 la 80.
FlowerFlower
#55
Nu ziceam de dorel sa faca co-op ziceam de cei ce au facut GMP Smile


Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
#56
Se complica prea mult, asa ei iti da server-ul si gmp-ul, tu il faci cum vrei tu, e greu, asa si trebuie.
Dorel, nu poti face si niste misiuni de adus ierburi si dastea ?
#57
Mai multe misiuni ar fii:
░█▄░▄█░█▀▀░█▀▀▀░ █▀█
░█░█░█░█▀▀░█░▀▄░█▀▀█
░▀░░░▀░▀▀▀░▀▀▀▀░▀░░▀
░█░░█░█░▀▀█▀▀░█▀█ ░ █▀█
░█░░█░█░░░█░░░█▀▄ ░█▀▀█
░▀▀▀▀░▀▀▀░▀░░░▀░ ▀░▀░░▀
░█▀▀ ░█▀█ ░█ ░█▀▀
░█▀▀ ░█▀▀ ░█ ░█
░▀▀▀ ░▀ ░░░▀ ░▀▀▀
░░░░░░░░████
░░░░░░░░█░░█
░░░░░░░█░░░█
░░░░░░█░░░░█
███▄▄█░░░░░░███▄
▓▓█░░░░░░░░░░░░░█
▓▓█░░░░░░░░░░░░ █
▓▓█░░░░░░░░░░░░░█
▓▓█░░░░░░░░░░░░░█
▓▓█░░░░░░░░░░░░░


Sau sa poti pune o taxa de 200-300 gold pt sarirea unei misiuni...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
#58
Am 2H 30%fighter ,55 Str, Arma 55 dmg si tot stau un minut sa omor un amarat de lizzard ? unde am gresit Soul ? Si inca un minus ca tot ai 3 misiuni la rand sa omori lizzard ,nici macar nu cad trofee la ei ,sa faci si tu un banut din toata treaba asta te duci si stai acolo omori ore in sir (poate cu noroc sa mai cada un rusty axe ) Si al 2lea punct Haha verifica te rog WOG Armor, ca preturile sunt aiurea ,cred ca au un zero sau 2 in plus (armura WOG lvl 4 se vinde cu 40000 si aia de lvl 8 care o avem noi 1000 ) Needs a hot fix ASAP!
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
#59
(07-02-2014, 04:36 PM)BeoWulf Wrote: Am 2H 30%fighter ,55 Str, Arma 55 dmg si tot stau un minut sa omor un amarat de lizzard ? unde am gresit Soul ? Si inca un minus ca tot ai 3 misiuni la rand sa omori lizzard ,nici macar nu cad trofee la ei ,sa faci si tu un banut din toata treaba asta te duci si stai acolo omori ore in sir (poate cu noroc sa mai cada un rusty axe ) Si al 2lea punct Haha verifica te rog WOG Armor, ca preturile sunt aiurea ,cred ca au un zero sau 2 in plus (armura WOG lvl 4 se vinde cu 40000 si aia de lvl 8 care o avem noi 1000 ) Needs a hot fix ASAP!

La wog armor ai dreptate, acum le faceam. Si am scazut si preturile la multe chestii.
FlowerFlower
#60
Am mai gasit un fan al seriei pierdut si l-am adus la noi Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,800 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,418 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 27,021 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 15,295 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,297 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)