Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic multiplayer - discuții generale
Roleplay de cea mai inalta calitate. Mi-a facut placere sa joc azi cu voi.

Caracterul meu este un nebun incurabil. Haha Care momentan a fugit de Cyrus si de Spiridusu mi se pare.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Fain daca vreti eu voi face roleplay doar pe forum Smile .... Voi fii personajul necunoscut din umbra Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(07-07-2014, 11:42 PM)Terente Wrote: Roleplay de cea mai inalta calitate. Mi-a facut placere sa joc azi cu voi.

Caracterul meu este un nebun incurabil. Haha Care momentan a fugit de Cyrus si de Spiridusu mi se pare.
Si apoi cand sa ne intalnim la tavern te-ai deconecta. Haha
ne-am intalnit cu un martor, (care habar nu avea de rp) si ne-a zis ca esti undeva in addon the returning Haha) si am taiat-o scurt "ca iti multumim pt ajutor, sa mergem la taverna" si apoi te-ai deconectat... Grin facem un thread nou legat de RP?
spiridusule hai ca merge! Haha)
Ne-am intalnit cu maestrul RP.
(07-08-2014, 01:11 AM)Cyrus35 Wrote: ne-am intalnit cu un martor, (care habar nu avea de rp) si ne-a zis ca esti undeva in addon the returning Haha) si am taiat-o scurt "ca iti multumim pt ajutor, sa mergem la taverna" si apoi te-ai deconectat... Grin facem un thread nou legat de RP?
spiridusule hai ca merge! Haha)

Ma blocasem, asta odata + 2. imi suna telefonu. Haha

Spiridusu este Soul?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-08-2014, 10:57 AM)Terente Wrote:
(07-08-2014, 01:11 AM)Cyrus35 Wrote: ne-am intalnit cu un martor, (care habar nu avea de rp) si ne-a zis ca esti undeva in addon the returning Haha) si am taiat-o scurt "ca iti multumim pt ajutor, sa mergem la taverna" si apoi te-ai deconectat... Grin facem un thread nou legat de RP?
spiridusule hai ca merge! Haha)

Ma blocasem, asta odata + 2. imi suna telefonu. Haha

Spiridusu este Soul?
Nici nu cred ca are cont pe forum Spiridusu...
o problema intru pe server si nu ma pot loga... si eu ma miram de ce e serverul gol tot timpul
[Image: ServerList.php?ip=92.87.3.8&port=28960]
(07-10-2014, 03:36 PM)DYgYTaL Wrote: o problema intru pe server si nu ma pot loga... si eu ma miram de ce e serverul gol tot timpul

Ai parola care sa includa: spatii, simbolurile: +, -, * ?

Contul l-ai facut pe multiplayer.worldofgothic.ro, cum scrie in ghid?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Nici mie nu-mi mai merge sa intru tot asa nu apare mesajul cu login


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,873 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,504 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 28,658 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 16,074 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,330 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)