Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Events
#11
Parca vad ca artefactul era in vreo casa din harbor Haha
replyReply
#12
cum stati? Diseara o sa intru si eu in cautare Grin
replyReply
#13
(07-13-2014, 03:39 PM)Cyrus35 Wrote: cum stati? Diseara o sa intru si eu in cautare Grin

Scuze, amuleta a fost găsită. Haha

Soul (Spiridușu) a furat amuleta de la Hegan, cel din urmă fiind cel care a găsit-o. Haha Astfel, după trei zile de căutări, Innos ne-a binecuvântat și avem un rege, un ajutor al regelui și un guvernator. Soul este Regele Khorinisului, Hegan este ajutorul, iar eu sunt guvernatorul.

Acum orașul trebuie populat pentru a ucide bandiții din ținut, cred. Depinde ce hotărăște regele.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#14
Unde a fost gasita? Dupa cat a fost cautata, sunt curios
replyReply
#15
(07-13-2014, 08:38 PM)Tibby Wrote: Unde a fost gasita? Dupa cat a fost cautata, sunt curios

La manastire, in cripta aceea. Pe un dulap. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#16
Puteam sa o iau eu de jos ca am ajuns al doilea dar nu m-am gandit Haha)
replyReply
#17
Pe post scrie doar ca trebuie sa o gasesti nu conteaza daca o si iei. Sunt curios cum o suna ,,Cum ai ajuns rege?'' ,,Pai am furat amuleta''.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#18
Asta e.
replyReply
#19
Soul o sa iti fure cineva toti banii, nu te duce dupa el, asta e.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#20
(07-14-2014, 11:51 AM)Hegan Wrote: Pe post scrie doar ca trebuie sa o gasesti nu conteaza daca o si iei. Sunt curios cum o suna ,,Cum ai ajuns rege?'' ,,Pai am furat amuleta''.

Găsit găsit, dar mai zice că trebuie să te duci (cu ea, evident) și să te proclami rege. Tu nu o aveai, deci nu te puteai duce cu ea. Eu zic că e corect și că găsim soluții să continuăm așa. Până la urmă, toți am primit câte un rol în oraș. Eram o echipă care am găsit-o. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)