Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salutare
#1
Wink 
Salutare la toata lumea. |(
Sunt Silviu, fac 17 ani in august, sunt din Suceava si ador jocurile gen RPG (favorit : Gothic 2) si MMORPG (favorit : Lineage 2).
Am descoperit Gothic acum .... 8-9 ani cred. Stiu ca mergeam la un vecin care avea un demo de la Gothic 2 si jucam toata ziua. Apoi am dat de versiunile "full" Gothic 1 si 2 (NOTR), de care efectiv m-am indragostit. Nici un joc nu mi-a oferit o experienta la fel ca cea pe care o am cand joc Gothic.
Am jucat si seriile Risen, The Elder Scrolls, The Witcher, Dragon Age, Dark Souls ... s.a.m.d , care a fost destul de ok, dar nu am gasit absolut nimic la fel de superb ca Gothic.
Cunosc forumul acesta de mult timp si imi pare rau ca nu am avut initiativa de a deveni un membru mai devreme. Nu stiu ce s-a intamplat dar brusc mi-a revenit pofta de aventura (am facut o pauza destul de mare din cauza scolii).
Daca se poate as dori chiar sa invat putin modding. In ultima vreme ma bantuie ideea unui mod micut, gen mini-expansion, cu 2-3 NPC-uri si un mic side-quest. Grin
Anyway, cam atat despre mine momentan. O sa ne cunostem mai bine pe parcurs. Grin
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
replyReply
#2
Bine ai venit, Silviu!

[Image: 1808156.gif]
replyReply
#3
Bine-ai venit pe la noi, Silviu.

Apropo, emoticonul pus de Kristi n-are legătură cu câți membrii activi avem. Grin Nu suntem atâția. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#4
Bine ai venit in "Mare noastra comunitate"!
replyReply
#5
Bine ai venit in "mica noastra comunitate"!
replyReply
#6
(07-13-2014, 11:32 PM)Raducu Wrote: Bine ai venit in "mica noastra comunitate"!

Haha De cand n-am mai auzit asta de la autorul original.

Shadow
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#7
(07-13-2014, 11:37 PM)Terente Wrote:
(07-13-2014, 11:32 PM)Raducu Wrote: Bine ai venit in "mica noastra comunitate"!

Haha De cand n-am mai auzit asta de la autorul original.

Shadow

Trebuia sa se intample... Haha
replyReply
#8
Va multumesc pentru calduroasa primire. Grin Haha
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
replyReply
#9
Salut si bine ai venit!
e placut sa aflii ca mai sunt si altii care inca mai joaca si apreciaza gothic! Grin
replyReply
#10
Sentimentul e reciproc :>
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Salutare forum :) blogaretzu 7 3,329 02-10-2016, 11:59 AM
Last Post: Zamolxis1
  Salutare gigea 15 4,667 08-27-2014, 07:15 PM
Last Post: soul of darkness
  Salutare Tuturor! alexsizz 8 2,722 02-18-2013, 03:53 PM
Last Post: Warhell
  Salutare!!! Aleutza88 36 14,489 04-27-2012, 08:47 PM
Last Post: Szekemri
  Salutare Cloaked 20 5,021 01-19-2012, 09:29 AM
Last Post: Szekemri
  Salutare WoG :) KeNnY_14 9 3,051 11-25-2010, 08:47 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)