Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II Untold Chapter
#21
MARFA!
Daca nu au dialoguri ii poti pune de exemplu de garda la o poarta, nici shop nu exista?
replyReply
#22
(07-14-2014, 09:29 PM)Kalatas Wrote: Controalele sunt ca in Gothic 1? Sincer sa fiu, mi se pare mult mai usor sistemul din Gothic 2, fara CTRL and shit Grin

[nesigur] la ce CTRL and shit te referi?
nu folosesti mouse-ul cand joci Gothic?
mie chiar imi place controlul din G1, si il aplic si la G2 intotdeauna. Mi se pare chiar o prostie doar sa dai click click click... cum e si controlul din marele gothic3 Haha


@dorel:cam cand crezi ca vei reusi sa bagi serverul asta nou?
trebuie sa instalam ceva nou cand o sa il updatezi? (cont nou and shit?)
replyReply
#23
A zis Dorel mai sus ca nu poate pentru ca hostul nostru e pe Linux si trebuie sa fie Windows
replyReply
#24
A zis ca e in varianta Alpha si ca asteapta alta versiune.
replyReply
#25
(07-15-2014, 10:55 AM)D13g0 Wrote: A zis Dorel mai sus ca nu poate pentru ca hostul nostru e pe Linux si trebuie sa fie Windows

de host poti face rost si cu windows, nu cred ca e asa mare problema.

(07-15-2014, 10:57 AM)soul of darknes Wrote: A zis ca e in varianta Alpha si ca asteapta alta versiune.

poate s-a razgandit...

am intrebat pt ca am vazut faza cu ninsoarea si m-a indus in eroare, inca astept raspuns si de la dodel Angry
replyReply
#26
(07-15-2014, 11:06 AM)Cyrus35 Wrote: de host poti face rost si cu windows, nu cred ca e asa mare problema.

am intrebat pt ca am vazut faza cu ninsoarea si m-a indus in eroare, inca astept raspuns si de la dodel Angry

Hostul il pot schimba pe 13 august. Dar inca nu pentru ca mai sunt chestii care nu sunt gata. Cum ar fi respawnul la monstrii. Sau npc-uri la shop. Versiunea actula e buna momentan. Daca am trece la versiunea asta toate conturile s-ar pierde.
FlowerFlower
replyReply
#27
Mie imi convine Haha (glumesc... sau nu Wink )
Mai bine duceti poveste pana la un punct cand ameninarea invinge si ia toata puterea oamenilor mai fain e un unhappy end Grin si asa cand trecem la urmatorul gmp sa incepem de la lvl 10 sa zicem,dar sa fie mai multe quest-uri ca numai omorat animale e plictisitor Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#28
(07-15-2014, 08:33 PM)cornel Wrote: Mie imi convine Haha (glumesc... sau nu Wink )
Mai bine duceti poveste pana la un punct cand ameninarea invinge si ia toata puterea oamenilor mai fain e un unhappy end Grin si asa cand trecem la urmatorul gmp sa incepem de la lvl 10 sa zicem,dar sa fie mai multe quest-uri ca numai omorat animale e plictisitor Grin
Inexistenta dialogurilor iti zice ceva?
replyReply
#29
Invatam sa citim pe buze Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#30
Dupa cum a zis si dorel este versiunea Alpha... Adica 0.1 . Si am vorbit cu el si sigur schimba versiunea in Septembrie.. adica peste 2 luni. Si poate mai invata si el ceva mai mult C++ si poate chiar o sa se faca o noua versiunea a gmp-ului cu dialoguri si multe alte chestii tari. Deci, ramane de vazut soul ce se va intampla .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,775 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,395 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer - discuții generale Szekemri 291 58,756 08-26-2014, 08:06 PM
Last Post: Szekemri
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 26,626 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,286 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)