Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II Untold Chapter
#31
Eu încă nu văd legătura între c# și tot ce are legătură cu tot ce reprezintă gmp-ul în general. Adică, nu văd rostul folosirii lui chiar deloc, i-am spus asta și lui Dorel. Simplitate, i guess.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#32
(07-16-2014, 12:06 AM)Terente Wrote: Eu încă nu văd legătura între c# și tot ce are legătură cu tot ce reprezintă gmp-ul în general. Adică, nu văd rostul folosirii lui chiar deloc, i-am spus asta și lui Dorel. Simplitate, i guess.

Nu este chiar asa de greu, majoritatea functiilor sunt asemanatoare cu cele de la moding single player.

(07-15-2014, 10:13 PM)Hydrax Wrote: Dupa cum a zis si dorel este versiunea Alpha... Adica 0.1 . Si am vorbit cu el si sigur schimba versiunea in Septembrie.. adica peste 2 luni. Si poate mai invata si el ceva mai mult C++ si poate chiar o sa se faca o noua versiunea a gmp-ului cu dialoguri si multe alte chestii tari. Deci, ramane de vazut soul ce se va intampla .

Nu am zis sigur. Nici macar nu se stie daca vom mai avea player in septembrie caci incepe scoala. Si versiunea este 2.05 cu C# nu C++.
FlowerFlower
replyReply
#33
(07-16-2014, 10:57 AM)Dorel Wrote:
(07-16-2014, 12:06 AM)Terente Wrote: Eu încă nu văd legătura între c# și tot ce are legătură cu tot ce reprezintă gmp-ul în general. Adică, nu văd rostul folosirii lui chiar deloc, i-am spus asta și lui Dorel. Simplitate, i guess.

Nu este chiar asa de greu, majoritatea functiilor sunt asemanatoare cu cele de la moding single player.

(07-15-2014, 10:13 PM)Hydrax Wrote: Dupa cum a zis si dorel este versiunea Alpha... Adica 0.1 . Si am vorbit cu el si sigur schimba versiunea in Septembrie.. adica peste 2 luni. Si poate mai invata si el ceva mai mult C++ si poate chiar o sa se faca o noua versiunea a gmp-ului cu dialoguri si multe alte chestii tari. Deci, ramane de vazut soul ce se va intampla .

Nu am zis sigur. Nici macar nu se stie daca vom mai avea player in septembrie caci incepe scoala. Si versiunea este 2.05 cu C# nu C++.

Eu am terminat scoala d mult Smile daca mai e serverul in sept o sa fiu cel mai fericit Smile
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply
#34
Lasa, ca nu se intra pe server nici vara.
replyReply
#35
Foarte tare ca a fost publicata sursa multiplayer-ului, astfel poate fi modificat, asa ca am incercat si eu si mi-a iesit asta. Smile

[Image: t7eds6.png]
FlowerFlower
replyReply
#36
Super tare.
replyReply
#37
Frumos, dar poti inlocui doar backgroundul si pozitia optiunilor? Nu poti schimba ca optiunile sa fie PNG sa fie transparente? Sau sa schimbi fontul, ce scrie(adica de exemplu la port sa scrii orice vrei tu Haha ) si culoarea?
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#38
(07-17-2014, 10:00 AM)Hydrax Wrote: Frumos, dar poti inlocui doar backgroundul si pozitia optiunilor? Nu poti schimba ca optiunile sa fie PNG sa fie transparente? Sau sa schimbi fontul, ce scrie(adica de exemplu la port sa scrii orice vrei tu Haha ) si culoarea?

Pai la port scrii orice vrei tu. Si da, pot inlocui background-ul si pozitia butoanelor, dar nu le ca le pot face transparente.
FlowerFlower
replyReply
#39
Ma refeream inloc de Port nu la port, gen sa scrii la password sa inlocuiesti cu, cuvantul parola..asta ma refer.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#40
(07-17-2014, 08:55 PM)Hydrax Wrote: Ma refeream inloc de Port nu la port, gen sa scrii la password sa inlocuiesti cu, cuvantul parola..asta ma refer.

Desigur ca poti. Smile

http://prntscr.com/43ndqz
FlowerFlower
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,774 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,393 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer - discuții generale Szekemri 291 58,732 08-26-2014, 08:06 PM
Last Post: Szekemri
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 26,609 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,284 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)