Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anyone playing Starcraft brood war or Mount&Blade Warband multiplayer?
#1
Pot spune ca M&B este un joc excelent tip RPG si multiplayer-ul este destul de tare.
Dar Starcraft 1 online?este jocul copilariei mele si nici acum n-am renuntat la el (desi nici pana acum n-am fost capabil sa-l termin)
replyReply
#2
eu ma apuc azi de m&b
Haha)
replyReply
#3
In warband multiplayerul e cea mai buna parte.
replyReply
#4
mda . chiar vroiam sa intreb pe cineva . sunt singurul care nu intelege ABSOLUT NIMIC din campanie ? prea haotic e totul
replyReply
#5
Nu mi se pare haotic :~
Imi place mai mult warband pt ca nu are arme de foc
replyReply
#6
Nu e haotic,e.....ce si cum vrei tu,tu-ti construiesti singur povestea,asta-i partea tare in M&B
replyReply
#7
Eu am ajuns in primu oras si am luptat in arena, pan la lvl 5 dupa n-am mai jucat . Era amuzant sa lupti in arena aia Haha.
replyReply
#8
abia acu m-am prins .regatu suediei (swadia or whatever) o declar nu stiu ce razboi nordului (ma simteam putin ca in GOT) si m-am dus eu cu un jarl de ala si am jefuit un sat si aveam o armata jmechera . e fain dar intrebarea e urmatoare . cum declansez un raboi sau macar cum pot sa stiu cand apare unul ? :|
replyReply
#9
Razboaiele incep singure, te anunta in log Kingdom of Rhodoks declared war to ..
Ataca caravane, armate. Daca incalci pacea pierzi reputatie cu regatul tau parca.
replyReply
#10
pai si bani si armata cum imi ridic rapid si cum cresc levelu :|
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)