Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars Galaxies
#1
Mai joaca cineva Star Wars Galaxies?(SWGEMU)
am inceput si eu sa joc acum 2 zile si mi-am iesit din mana de cand am juat ultima data(2006 sau 07),in fine...Veau sa fac un mic grup de bounty hunters si mi-ar placea san faceti parte din el,la fiecare membru ofer casa,uniforma(daca vreti) si vehicul....era sa uit,am gasit un loc perfect unde am putea sa ne facem baza(una muuuuare) unde mai trebuie sa strang niste banuti pentru infrastructra si interior(scaune,mese,lampi,sali de antrenament)o sa fie ceva genial!

--In Case You Dont Know--
Cand server-ul oficial din SWG a fost inchis, niste scripteri si coderi s-au chinuit 3 ani sa-l refaca si sa-l hosteze pe un server foarte puternic unde in momentul asta pe statisticile server-ului apare ca sunt 1872 de playeri online(WW)
replyReply
#2
M-as bag eu doar ca nu stiu jocul si nici nu am pc.ul activ momentan Sad poate in viitorul apropiat Smile
replyReply
#3
jocul are o grafica decenta pentru 2003,jocul e practic un MMORPG,iti faci clan,iti alegi partea (rebeli,imperial,bounty hunter,jedi etc.) creearea caracterului este la fel de complexa ca APB,poti edita de la cele mai mici detalii(dimensiunea urechilor,fata,obrajii etc.),iti alegi rasa (wookie,human s inca vreo 5 sau 6) ,la fiecare level iti upgradezi caracter-ul,sunt vreo 10 planete ,fiecare avand o harta foarte mare,deci gandeste-te ca inainte sa se fii inchis SWG erau in jur de 10.000 de playeri online pe aceelasi server,pentru "cantitatea" asta se playeri au fost facute toate planetele alea cu harti mari.


EDIT: probleme de ortografie
replyReply
#4
Deci este cam gol.
replyReply
#5
nu chiar,eu am zis cati playeri sunt in momentul acela,de obicei sunt in jur de 4.000-5.000 pe timpul noptii.
replyReply
#6
Cu tine 5001 chiar. Wink
replyReply
#7
E foarte interesant, nu am auzit de joc pana acum, poti fi orice, chiar si jedi? Se joaca online?
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#8
Da,este online,la inceput trebuie sa-ti faci caracterul,iti alegi o rasa din 10,iti editezi fata,corpul etc.
Iti alegi cariera profesionala intre:


Bunty Hunter
Commando
Jedi
Medic
Officer Smuggler
Spy
Politician
Entertainer(stai prin baruri si canti,jucatorii dau bacsisuri grase xD)
Pilot

Ma rog astea sunt o mica parte,uita-te aici daca vrei sa vezi mai multe detalii si mai multe prefesii.

http://swg.wikia.com/wiki/Careers
http://swg.wikia.com/wiki/New_Player_Guide

La un moment dat poti sa-ti cumperi o nava,interiorul ei este usor de editat ca in Sims,iti cumperi din magazine chestii si le pui pe acolo...poti sa-ti iei chair si animale de casa,poti sa-ti faci magain,casa,baza....factiune,multe,nici eu nu le stiu pe toate,joc abia de cateva zile dupa nu stiu cati ani.

Uite un First Look de la MMOHUT https://www.youtube.com/watch?v=fk6-orpMNb4

Ca sa joci ai nevoie de "cd original" si dupa ce-l instalezi downlaodezi SWGEMU de aici
SWGEMU.com
Il instalezi,intri in el,face update (daca e nevoie) si gata.
replyReply
#9
Lukas hai pe mess daca ai si vrei sa vorbim mai bine eu sunt andreimarginean39
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#10
o sa trebuiasca sa-l downlaodez ca n-am mai folosit mess-ul din 2007,iti dau PM cu numele meu de pe facebook mai bine
Show Content
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)